Artık mutfaklar için kış hazırlıklarının da tamamlandığı bir dönem bu dönem. Kış hazırlığı demişken aklıma erzak torbası dikmek geldi ve elimdeki kumaşlardan şirin bir erzak torbası diktim. Nasıl yapıldığını da...
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. TamamGizlilik politikası
güzel olmuş elinize sağlık
ÇOK CİCİ GÜLE GÜLE KULLANIN
saolun arkadaşlar inanın yeni şeyler yapmak hele birde eskileri degerlendirmek beni çok mutlu ediyor.
AYNEN…İNSAN BİRDE OLUMLU YORUMLAR GÖRÜNCE ELİNDEN MAKASI İĞNEYİ İPLİĞİ BIRAKASI GELMİYOR KATILIYORUM SİZE:)