Pazartesi, Ekim 24, 2016
Prenses temalı keçe kapı süsü

Prenses temalı keçe kapı süsü

4

keçe kapı süsü
Minik Alara prenses dünyaya gözlerini açtı – odasını süsleyecek balkabağı araba temalı kapı süsü onun için hazırladım.

Keçe prenses bebeğin elbisesini saten kumaşından diktim. Bu modelde en sevdiğim şey – atı dikmektir. Belki de hayvanları insanlardan daha çok sevdiğimdendir.

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü
Dekoratif balkabağı araba kapı süsünün yüksekliği yaklaşık 70-75 cm’dir. 100 % sevgiyle yaptım.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

4 YORUMLAR

  1. Aylar hanım fan clup açılsın mı açılmasın mı? :)
    Gerçekten çalışmalarınız harika ve çabuk çabuk yapıp yayınlıyorsunuz.Takip ettiğim çalışmalarınızın tarihleri yakın.Emeğinize sağlık.

  2. Yok yok, açılmasın :D. Bu yüzdendir face sayfamın reklamını da yaptırmıyorum, şimdi günde 100-120 adet mesaj gelince fan clup açılırsa bu işin altından kalmam diye korkuyorum ve herkes o anda mesajın cevaplamamı bekleyince, el işi yapmama, kargo paketi hazırlamama, kalıp kesmeme bunca kişiyle yazışmaktan vaktim kalmıyor ki bu çok sinir bozucu bir durum – siparişler bekliyor oysa ben günümün yarısı mesajları cevaplamakta kaybediyorum :( Hem tüm el işlerimi burada yayınlamıyorum, yoksa sayfa yetmez… Artık bir yayında 3-5 farklı ürün birden yayına vereceğim yoksa her ürün için ayrı sayfa gidiyor, başkalara da yer kalsın ;) Ama gene de teşekkürler Makdeniz :)