Psikiyatri hastalarının uğraşı terapisinde yaptığı işlerden bazılarını paylaşmak istedim. Bazılarına bayıldım dese yeridir. Umarım sizde beğenirsiniz. Bunlar çatlatma tekniğiyle yapılan projeler.
şiş kutusu
şiş kutusu 2
posta kutusu
Psikiyatri hastalarının uğraşı terapisinde yaptığı işlerden bazılarını paylaşmak istedim. Bazılarına bayıldım dese yeridir. Umarım sizde beğenirsiniz. Bunlar çatlatma tekniğiyle yapılan projeler.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
çok beğendim![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
teşekkürler punkboster![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
ilk iki resimdekiler benim olsun![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
olsun ablacım lafı bile olmaz:) yeterki sen iste![:D](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_biggrin.gif)
Harika görünüyorlar.Ben de zaten tam da bu amaçla yapıyorum yaptıklarımı.Demekki pek bilimsel temellere yaslanmadan da yapıyor olsam bilimselmiş benim çözümüm.
hepsini çok beğendim
mtnaz’cım sende en doğrusu yapanlardansın çünkü bu uğraşlar kişinin dertlerini daha az düşünmesini ya da o işle uğraşırken tamamemn o sıkıntılardan uzaklaşmasını sağlıyo.beğenmene sevindim günesedogru :))
bende çok beğendim canım>:)
teşekkürler belindacım.biraz geç oldu kusuruma bakma :)))