Puantiyeli, pudra dantel çiçekli vualet

-

dantelli-vualet-nikah-sapkasi-
Pudra dantelden ürettiğim büyük puantiyeli, krem rengi file tül duvaklı, hasır tabanlı vualet, geçtiğimiz günlerde bir gelin adayı müşterime kısmet oldu :)
Sanki bir gün gelip benden öyle bir nikah şapkası siparişini vereceğini bilmiş gibi önceden hazırlamışım.
Altında bulunan metal tokalar ile saça kolayca takılıyor. Dilediğiniz tarafa evire çevire, zevkinize göre takabiliyorsunuz.

dantelli-vualet-nikah-sapkasi
Pudra-ekru renkli bu vualete / nikah şapkasına uygun bir de eldiven hazırlamıştım sevgili müşterim için.
Nikah töreni sonrasında benimle fotoğraflarını paylaşan müşterim beni çok mutlu etti gerçekten de.
Çok kısa sürede bu kadar iyi sonuç almamız resmen şansına oldu.
Elbisesi, vualeti ve yine benim tasarımım olan pudra fiyonklu, ekru tül-dantel eldiveni ile gerçekten de çok şık oldu, övünmek gibi olmasın :)
Gelin buketini de benim tasarımlarımdan, ilk görseldeki gibi tercih etseymiş; gerçekten kusursuz olurmuş.
Elbisesindeki sarı renklerle uyum sağlayan kendi seçimi bu gelin buketiyle de oldukça şirin görünüyor :)
Daha detaylı bilgi için bloguma beklerim.

dantelli-vualet-nikah-sapkasi-1

Beril Öke Gülen

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973