Puantiyeli, pudra dantel çiçekli vualet

-

dantelli-vualet-nikah-sapkasi-
Pudra dantelden ürettiğim büyük puantiyeli, krem rengi file tül duvaklı, hasır tabanlı vualet, geçtiğimiz günlerde bir gelin adayı müşterime kısmet oldu :)
Sanki bir gün gelip benden öyle bir nikah şapkası siparişini vereceğini bilmiş gibi önceden hazırlamışım.
Altında bulunan metal tokalar ile saça kolayca takılıyor. Dilediğiniz tarafa evire çevire, zevkinize göre takabiliyorsunuz.

dantelli-vualet-nikah-sapkasi
Pudra-ekru renkli bu vualete / nikah şapkasına uygun bir de eldiven hazırlamıştım sevgili müşterim için.
Nikah töreni sonrasında benimle fotoğraflarını paylaşan müşterim beni çok mutlu etti gerçekten de.
Çok kısa sürede bu kadar iyi sonuç almamız resmen şansına oldu.
Elbisesi, vualeti ve yine benim tasarımım olan pudra fiyonklu, ekru tül-dantel eldiveni ile gerçekten de çok şık oldu, övünmek gibi olmasın :)
Gelin buketini de benim tasarımlarımdan, ilk görseldeki gibi tercih etseymiş; gerçekten kusursuz olurmuş.
Elbisesindeki sarı renklerle uyum sağlayan kendi seçimi bu gelin buketiyle de oldukça şirin görünüyor :)

dantelli-vualet-nikah-sapkasi-1

Beril Öke Gülen

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces