Rengarenk, zevkli bavullar

-
renkli-vintage-bavul-modeli-1

Ben tatile çıkıyorum. Baktım olacak gibi değil, bu kadar araştırmanın ardına beni ancak bir tatil paklar. Yanımda saatoniki’yi de götürmek istiyorum. Ne de olsa onu da çok yordum. Fikrimi müdürüme söylediğimde tamam ama önce bu valizlerden yap getir bakayım, beğenirsem sana izin vericem dedi :)

renkli-vintage-bavul-modeli

Bu bavullar tam bizlerin beğeneceği cinsten. Vintage, tam alıp bir şeylere dönüştürmelik, dekoratif olarak kullanmalık aslında.

embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

32 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  kendinden yapışkanlkı kağıtlrdan mı yapmışlar bunu şu öndeki diktörtgen olan bende de var hemde aynı renginden duruyordu öle:)

 2. embir

  Tamam sende gel çok bilmiş, bu durumda s12, çok bilmiş ve ben tatile gidiyoruz. Sesiber dönüş zamanını bize bildirecek. Başka gelmek isteyen var mı? Erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın :)))

 3. asyayaren

  hımm tamam olur memnuniyetle nereye gidiyoruz tatil olarak ben nere olursa giderim tatil olsun da ii ihtiyacım var bu arlar :))

 4. asyayaren

  olur olur ne demek safranboluya gelin cidden memnuniyetle ağırlarım :)))))çok güzeldir buralar esinlecek o kadar çok şey var ki :))))

 5. asyayaren

  hımmmm ben anladım şimdi kırmıızlardan kurtulacaksın sen sesi dimiiiii yorumları en başından okumazsam böyle olur işte :)

 6. ayyyy kaçırmışım ben yazıyı,tatili biletler alındımı yoksa….gelcem bende nerisi olursa valla hiç farketmez :)))))

 7. sefa97

  nokturn diyor ki;sesiber diyor ki;bana uyar, hatta bayılırım, siz gidin ben kalıcam o şartla :)):=)))))))

  :))))))))…ne zaman gidiyorsunuz…?

 8. asyayaren

  ne çok gitmemeizi isteyen var btugancım bak tabi biz gidicez kırmızılar sefa ile sesiye kalacak gel kız btugan sen gel kalak ban şöööööle bi gözün gönlün açılsınm safranbolunun o mistik havasında hıh :))))

 9. ohh ne ii olur valla ama bende anlamaya başladım arkadaşları bu arada bu kırmızı hakikatten kabus oluyormuş…hamileyim yaa zaten her yanım ağrıyor başa başında işkence ediyorum bazen kendime kırmızıları bitiricem diye heheeheh.safranbolu fikri süper arkadaşım…ahh ahhhhh

 10. asyayaren

  başa başı :))çok zor oluyor canım hakikaten akşama kadar bacaklarım ağrıyo otur otur nereye koyacağımı şaşırıyorum birde uzunlarki sorma yukarı dikip oturuyorum kürek gibi bacak bacak üstüne atıyorum masanın altına sığmıyo:S

 11. uğurmumcuda oturuyorum canım:))aynen öyle bende sığdıramıyorum.zor valla.hayır git odana uzan dinlen yok.kasıyorum kendimi kırmızılarda kırmızılar diye.(hehe artık bizde başladık kırmızı şikayetine)

 12. cevcev

  ben onlara kızamık diyorummm :))) oyy kızamık olmuuuşşş hemen kurtarayım diyorum :)) hıım bu arada giderken bana da seslenin…

Bir Cevap Yazın