Romantik şifon bluzum

-

şifon bluz
Başlıktan da anlaşılacağı gibi (tabii 10marifet editörleri başlığı değiştirmediyse) romantik şifon bluz diktim ya da dikmiştim desem daha doğru olur. Zira uzun süre geçti üzerinden. Bluzu giyince ben de romantik oluyor muyum en ufak bir fikrim dahi yok kuzum! Dantel ve boncuklarla süslediğim için romantizm havasını azıcık yakalamış benim bluz.

şifon bluz
Blogumda da aynı görseller var, ama yok ben illa ki Zulaltan’ın blogunu da göreyim derseniz buyrun kuzum :)

15 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  kızım seninde alttan alttan çıkıyor güzelliklerin :) harika bi bluz olmuş ellerine sağlık :) ben çok beğendim….
  sana da yakışacağından eminim :)

 2. Avatar photo

  Sevgili Yağmuryürek ve Sevgili Munures çok teşekkürler :)bloguma ödül geldi nasıl yapacağımı çözmeye çalışıyordum. sanırım yine migrenim tuttu benim yaa bu link eklemeyi bilen varsa bloga anlatıversin kafayı yiyecem. blogun kepenklerini kapatacam vazgeçecem sanırım bu blog işinden

 3. Avatar photo

  bayıldım ben bu romantik bluza… koyu renk bir kot pantolon ve kırmızı, topuklu ayakkabılarla hayal ettim. incecik bir kolye… bileklere de cruciani bileklikler ;)

 4. Avatar photo

  Sevgili Serpil, çok teşekkürler eteği de yolladım merak etme sen :)
  Sevgili Shane, ne güzel bir kombinasyon yapmışsınız .topuklu ayakkabı kısmı hariç diğer kombinasyonları yapabilirim sanırım .topuklu ayakkabı giyemeyen bir ayağım var maalesef .çok teşekkürler beğenmenize sevindim :)
  Sevgili Colette, bence askıda daha güzel duruyor :D üstümde fotoğraflayacak insan bulmak zor biraz, milletin işi gücü var benle uğraşmak istemiyorlar.Beğenmenize çok memnun oldum çok teşekkürler :)

 5. Avatar photo

  evet ben şahitim şenay önceden de belirti :) çok teşekkürler Şenaycığım önceki ve sonraki güzel yorumun için :)

 6. Avatar photo

  En sevdiğim biçim bluzlardandır bunlar, hele bir de el emeği işin içine girince güzelliği kat kat artmış.
  shane’in bahsettiği şekilde nefis olur. Topuklu ayakkabı yerine belki minik topuklu bir bootie veya bot aynı keyfi verebilir.
  Çok ama çok beğendim. Aaah ah, şu dikiş dikme işini öğrenmeliyim en kısa zamanda.
  Ellerinize sağlık.

 7. Avatar photo

  Sevgili Gliatasarım, sizin gibi zarif takılar yapan ve güzel fotoğraflar çeken güzel bir hanımdan bu güzel yorumu almak, ne kadar sevindirdi beni bir bilseniz yüzümde şu gülümseme oluştu :D Çok teşekkürler Özge Hanım

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA