37 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  OH MY GOODNESS!!!! Very cool. amzaing ötesi..And I love that so much…at same time my tears dropping şarıl şarıl…I see that your kinaye dear kondor…veri ayıp ama :)

 2. Avatar photo

  ilahi kondor; yorumu okudum ve gülmekten kırıldım. ama sevgili editörüme demeyin öyle şeyler, şakaya vuruyor ama içten içe kahroluyor biliyorum :)

 3. Avatar photo

  aaa kütük mü demişim. vallahi hiç farkında değilim.allah ya bak sen cık cık…shane editörüm yamağınıda kollarmış bak sen. ben derim kardeşim saat12 takılabilmek için özel iznim var. sıyrıklar ensitütüsü onaylı.

 4. Avatar photo

  dün akşam cemal gülas abininin ayıcığı ile olan ilişkisini ve ayıcığını verdiği kurumdaki durumunu seyrettim..o esnada eski görüntülerdenklipler akıyor arkaplanda..bir devlet görevlisi =” ayı bu napıcaaa belli olmaz ” diyor..cemalgülas:” ayıların napıcaaa basbayaaa belli insanların napıcaa belli değil ” diye cevaplıyor..göbekli devlet görevlimiz şaşkın: ” ee üüü tabii doooru sööölüyorsunuz” diyor..o esnada cemalabi ayıyla(datvi) güreşmeye devam ediyor kesilmiş kütüklerin hemen yanında..hasıl-ı kelam; ağaç olsun , ayı olsun, kütük olsun kaba görünümlü güzel şeylerdir..içre içre çekmek gerek bu tür ortamların havasını, idrak eylemek gerek ol eserlerdeki inceliği..bu günümüzün sloganı da şu olsun konuyu bağlarken..: “insanlığın okulu yokki gönderelim……..”

 5. Avatar photo

  “saat12 beni okula gönder “”insanlık okuluna gitmemiş sıyrığımız kalmasın. ” bende slogan yaptım olmuşmu.

 6. Avatar photo

  yazıyı ben yorumumu yazarken tutmuştum ama niye gözükmemiş acaba iki kere mi bastım ki üzülme betula ben tutmuşum kaçmış dur yakaladım :)

 7. Avatar photo

  her zaman söylerim gene söyleyeceğim, buradaki muhabbet benim için iş değil eğlence oluyor. iş sırası buraya gelince rahatlıyorum, daha sakin çalışıyorum. işte bakın tatlı tatlı sataşmalar, çikolata ikramları… :) hepinizin eline diline sağlık, şahsım ve pilli adına teşekkür ederim.

 8. Avatar photo

  ben bu yazıyı nasıl kaçırmışımburası bana da ilaç gibi geliyor bayılıyorum buraya sizlere fikirlere sataşmalarınıza herşeye…..işe gelince ilk açacağım site burasıutanmasam açılış sayfası yapacamda patronuma karşı o kadar da yüzssüz olmayaım demi:)))))yoksa msn yi yasakladığı gibi marifet yasağıda koyacak:)))

 9. Avatar photo

  hepinizin eline diline sağlık, şahsım ve pilli adına teşekkür ederim.

  Asıl biz teşekkür ederiz shanecim =) Benimde işim gücüm bu site oldu bağımlı oldum walla :D

 10. Avatar photo

  Durun ben tutayim. Zaten tutucu gibi bi sey oldum ben.:) Her yaziyi tutuyorum. Keske yorum tutma aparati da olsa görün beni o zaman siz.)) Üstüme yoktur tutmakta benim. Ama gercek su ki” Sunulan seylerin hepsi cok güzel. Asil tutmayanlar utansin bence. Mesela Shane niye tutmadi bu yaziyi:)

 11. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Kondor Abla bugün formundasın :D“Sen kuşları seçtin,sen de gidermiydin?Sen hala kuşlara hayran…”

 12. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Aşkım gemilerdiSana demirlendiGemilere adres oldu limanSen hala kuşlara hayraaaaannnnnn-dur şarkıyı dinleyesim geldi :)

 13. Avatar photo

  Dün akşam bir yorumda yazmıştım yine yazıyorum,Bütün dünya buna inansa, birlik olsa uzansak sonsuzaaaaa

Bir yanıt yazın