Cumartesi, Ekim 22, 2016
SABUNDAN İNCİ KOLYE

SABUNDAN İNCİ KOLYE

24
mis misler gibi kokuyor..
mis misler gibi kokuyor..

eda suner in yazılarını gezerken gördüm burayı çok haklı, bu firmanın ürünleri gerçekten ilginç. (mıknatıslı yüzüğe mutlaka bakın) sabundan inci kolye bana çok enteresan geldi..

24 YORUMLAR

  1. köpürmesini geçtim de, sonra yapış, yapış olmasın?siz daha iyi bilirsiniz, bu sabun yapılan maddelerin uçucu cinsi varmıdır:)hani, çantalarımızda gezdirdiğimiz, suyun sabunun olmadığı yerlerde kullandığımız sıvı sabunlar gibi..

  2. Sevgili Sefa97,antibakteryal el jeli var.Bana firmalardan biri getirmişti.Ancak piyasada hangi isimle satıldığını da pek bilemiyorum.Tabi onu boyuna takamıyoruz.:)

  3. :)evet işte; ben de bu jellerden bassediyordum.piyasadan almadığım için bende isimlerini bilmiyorum(ama çok pratik, el de rahatsızlık vermiyor, sonradan)

  4. PÜREL arkadaşlar küçük bir yumurcukla gezen bir anne olark kurtarıcımdır kendileri….ama yüzüğe bayıldım takacan parmağa bide adama gitsin gidebilirse hehe…..

  5. markalaşma ile ilgili bi yazı yazyım ama yeri hafif or olur herhal..eskiden margarine sanayağı derdik.. büyük bir markalaşma olayı başarısı idi..şimdi de pürel çıktı..antibakteriyel jellerin başmarkası oldu..

  6. evet erir merir dediler mis gibi beyaz kalıp sabunu kokusunu unutuk bak sudeh nasıda değişik bir pencereden bakmış olaya

  7. bu kolye dusa girmeden önce takılır.. :) cıkarkende cıkarmak lazım.. her dusda bi tane harcansa kısa sürede tükenir kolye ipi kalır yahu :D