Safari temalı bebek anı defteri

-

bebek anı defteri
Emel Hanım safari oyuncak figürleriyle süslü bir bebek anı defteri hazırlamamı istedi. El yapımı defter ile birlikte keçe bulut figürlü kalem de hazırlandı. Devamı burada ve bebechocolate blogumda.

bebek anı defteri

2 yorum gelmiş

  1. Fulyaozb

    Merhabalar, çok güzel görünüyorlar. Bunların kalıplarını sizden temin etme şansımız var mı acaba?

  2. aylar

    Merhaba, elbette; bana üst profilimdeki mail adresime yazıverin, ben size istediğiniz hayvancığın kalıbını veririm, bol kazançlar ;)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com