2 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    şu hobi odası mantığında bir şeylere acayip ihtiyuacım var kendime bir dolap gözümü ne yaptım ettim ayırdım. Gel görki ilk etap toparlamam sonrasında çıkan ne varsa götürüp dolaba koydukça yetmez oldu. Ne yazık ki ayrı bir oda mümkün değil ama başka bir çözüm yolu üretmem lazım hele böyle görünce hepten iştahım kabarıyor. Heleki bir etapta bitmeyen çalışmayı yayımyasım bırakmak ve sırası gelince devam edememek onu toparlmak, temizliği cabası. Birde en çok sıkıldığım nokta her türlü ekipmanın bir arada olmaması nasıl yapsam? neyle yapsam? soruları ile ilerlerken malzemenin gözden uzak olması ile bir sürü ihtimali bir arada değerlendirmeni engel olmuş oluyor. Ya işte dertliyim ya böyle makalede yazarım crafta yaparım heç kaçınmam yani:)

  2. Avatar photo

    kondor diyor ki;şu hobi odası mantığında bir şeylere acayip ihtiyuacım var kendime bir dolap gözümü ne yaptım ettim ayırdım. Gel görki ilk etap toparlamam sonrasında çıkan ne varsa götürüp dolaba koydukça yetmez oldu.

    ah evet bende dolabın bir bölümünü ayırarak başladım bu işe ama sonra koltuğun arkası, peteğin üstü, pufun yanı diye ilerledi. Aslında o odamı hobi odası yapmak istedim fakat gelen misafirlerde orada ağırlanıyor yani dağınık bırakamıyorum :( Bir ara bir sürü dolap yaptırıcam valla o olacak.Bu ay evim dergisinde ikea bir hanımın hobi odasını yenilemiş, ay baktıkça içim gitti, bende istiyorum ikea duy sesimi…Aslında ikea ile anlaşsanız bir yarışma düzenleseniz büyük ödül ise yapılacak hobi odası olsa ne güzel olur değil mi? Hani ben aklıma gelmişken söyleyeyim de değerlendirmek siz kalmış :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)