şans getiren yastıklarım

-

Şu işsizlik zamanlarımda ne yapsam da kendimi avutsam diye şaşırdım. Uzun zamandır merak edip de bir türlü denemediğim kırkyamayı da işte böyle bir aylaklık zamanında deneme şansım oldu. Gerçekten zevkli bir uğraşıymış. Evdeki eski kotları kestim biçtim iki tane yastık yüzü diktim. Astarlayıp içini doldurup öyle yayınlayayım derken hiç ummadığım bir yerden haber geldi ve işe başladım. Yastıkları da böyle yayınlamak zorunda kaldım.

6 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    aman ne kadar güzel,çok sevindim.işiniz hayırlı olsun.yastıklar bu haliyle de güzel,nasılsa bir ara doldurursunuz:)

  2. Avatar photo

    öncelikle yeni işiniz hayırlı olsun, yastıklar da güzel olmuş gerçekten. benim merak ettiğim şey, bu kırkyama yada patchwork işi makinayla mı yapılıyo, yani elle dikilse olmaz mı?

  3. Avatar photo

    Vardiyalı çalıştığım için sabah işten geldim uyudum uyandım ve ancak kendime geldim:)) güzel yorumlarınızı gördüm çok mutlu oldum. Darısı bütün işsizlerin, iş arayanların başına olsun inşallah. Sevgili yephek ben bu kırkyama konusunda acemiyim ve laf aramızda elde dikiş dikmekten hiç hoşlanmam ama sanırım bu işin makbulü elde yapılanıymış. Hiç bana göre değil :)) O yüzden ben de makinada birleştirdim. Burada çok güzel kırkyama çalışmaları yapıp yayınlayan arkadaşlar var onlardan sorup öğrenebilirsin. Ayy uyuya uyuya dilim şişmiş ne çok konuştum :)))

Bir yanıt yazın