Pazar, Ekim 23, 2016

Şeker mi Şeker Ayakkabı

22

ayakkabı süsleme
Bu şekilde bir ayakkabı yapmak ister misiniz? :)  O zaman sizi buraya alalım.

22 YORUMLAR

  1. hayatımda böyle bir burun ayakkabı giyemediğim için pek dertliyim :( bu tarz ayakkabısı olanlar şanslı valla çok güzel bir süsleme yöntemi :)

  2. zulaltan bir fikrim var. diyorsun ki bu tarz burnu acik ayakkabi giyemiyorum ama bu tarz suslemeler sayesinde ayakkabinin onunu daha dolu ve kapali goseterebilecegin icin ayaklarina cok yakisan birsey cikmis olabilir. tirnaklara da oje :) once bir terlikte deneyip bi bakabilirsin hosuna giderse ayakkabida da denersin :)

  3. Senaat teşekkürler :) dar burun giyemiyorum ,parmak arası terlik tarzı giyiyorum orda sorun yok burun kısmı daha dar olan böyle güzel kesimleri beğeniyorum ama ayağıma göre bu modelin nosu hiç bulunmaz.izmir küçük ayaklarla dolu galiba taraklı ayaklara göre güzel modellerin büyük kalıbını üretmiyorlar :(

  4. yakin yerde yasiyor olsaydik ben senin bir ayakkabini alip uygulamaya calisirdim :) evet bence de terlikte dene belkide cok daha degik guzel birsey cikar ortaya ;)

  5. dantelle zamanında parmak arası terliğe süsleme uyguladım devamı gelmedi o da eskidi yenileri yapmak lazım demi :) çok sağol ayrıca teklifin için yapmış kadar oldun :)