Pazar, Ekim 23, 2016
Sesi’den Farklı,Özgün Takı ve Aksesuarlar

Sesi’den Farklı,Özgün Takı ve Aksesuarlar

20

Fimo(Polimer kil),tel dizayn çalışmaları ve özgün takı ve aksesuar tasarımları görmek istiyorsanız tam size göre bir site burasıHer ay güncellenen tasarımlarıyla birlikte, model anlatımları ve genel teknik bilgilerin paylaşıldığı süper bir de foruma sahip.

20 YORUMLAR

  1. Sevgili sesiber,resimdeki şahane,site de özellikle fimoyla yapılanlar var ki,gerçekten görülmeye değer.Takı tasarımı her ne kadar el attığım bir konu olmasa da,kadının zerafetini daha da belirgin kılan ve de orijinal tasarımlı tüm takılara bayılırım.Site için teşekkürler…

  2. Eczacığım ve 12ciğim çok teşekkür ederim. Eczacığım site benim sitem. Tel dizaynı ve fimo tasarım anlamında en büyük aşklarım arasında ilk ikiyi alıyor.12ciğim bu takımın orjinali satıldı. Fakat malzemesi var. Yaparım istersen.

  3. Aslında diğer modellere de bakınca kafam karıştı ama bu model de çok güzel..hele küpeler …çok güzel görünüyorlar..Yarın akşam iş için cezayir e gidicem..dönüşte nihai kararımı bildirecem(hangi model olsun diye)..ya da bu olsun..gelince adres veriyim..Ay heyecan yaptım birden…

  4. nöbetçi editör s12 bu konuda hizmetinizdedir sayın sesiber..efendim pharmacid kardeş hafifteki bir tartışmada biraz incindi,kalbi kırıldı ve hesabını sildi..linki eklemiyorum ama hafifte “duyuru:hafif mimleri” diye aratırsanız olay aydınlanır..başka bir isteğiniz varsa emrinize amadeyim..co-editör s12..

  5. Üzüldüm, hafif bayağı hafifledi bu aralar, küfür-kıyamet aldı başını gidiyor.Teşekkürler c0-editör. Size müteşekkilim.

  6. SAAT12 SEN NE ZAMAN EDİTÖR OLDUN YA BEN UZUN ARADAN BERİ İLK GİRİYORUM SİTEYE YORUMLARADA BAKTIM AMA ATAMA EMRİNİ KAÇIRDIM GALİBA HAYIRLI OLSUN…YAKIŞIR

  7. gönüllerin editörüyüm ben:) ..hem ne demişler atalar; editör atanılmaz, editörlüğe atlanılır..bi ara ipin ucunu kaçırıp editörlüğe aday bile olmuştum lakin editörün emay çalışması DANK diye kafama düşünce ortamdan toz oldum sesim soluğum kesildi. şimdilerde kıyıdan köşeden sızmaya çalışıyom..

  8. şu ara bir taşınma telaşesi mevcut bizde, onu atlatınca yeni emaylarımla gelip editörlüğü iyice sağlama almam lazım demek ki :)