SeSi’den Keçe Çiçek Buketi- Kendin Yap

-

Keçe çiçek buketi yazımda size söz vermiştim aşamalı anlatım için. Nam-ı diğer bir DIY(do it your self) projesiyle sözümü tuttum.Aşamalı fotoğraflar için buyrun…Bu çiçeklerimle Etsy CIC Team Mart ayı oylamasındayım ve şu an için açık ara öndeyim :)

23 yorum gelmiş

  1. oyumu kullandım sesiber.diğer işlerede baktımda gerçekten hakettiğin yerdesin.başarıların daim olsun canım.ellerine sağlık..

  2. çok soru sorarım ama keçe işine bulaşmamaya çalışıyorum canım.ondan kusur kalayım,evin içi harman yeri gibi.yani,ben değilim.

  3. Yok ben işin içinden cıkamıyorum artık yaa:))her yere cıvıl cıvıl bunlar yazıyorum, oylama sonucu ne oldu diye soruyorum ama bakıyorum yorumlarım yok:( ellerine sağlık sevgili sesi çok güzeller:)

  4. Eve şimdi girdim.Çok çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sayenizde oldu :) Ödülüm de gelmiş. Aynı blogda sağda 1 ay boyunca dükkanımın etsy widgetı duracak. Bugün öğleden sonra konulmuş:)Bu arada Etsy Nisan 1 şakası yapmış. Blogumda da yazdım. Etsy yerine Esyt yazmış logosuna ve gönderdiği Etsy Finds maillerine konu başlığı olarak spam mailler gibi “rolex saatler” yazmış. Maile de Etsyde satılan ilginç, pis ve muzur ürünlerden seçmeler koymuş.

  5. Tebrik ederim Sesi,çiçekler çok tatlı birçok kişinin işine yarar diye düşünüyorum.Ellerine sağlık…Çiçekler polardan,temizlik bezlerinden,sert kumaşlardan da yapılır kanımca keçe bulamayan,alamayanlar için benden fikir olsun.Olmaz mı:))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...