Perşembe, Ekim 27, 2016
SeSi’ nin Anneciğinden Bere ve Boyunluklar

SeSi’ nin Anneciğinden Bere ve Boyunluklar

34

Annemden bir bere istedim. Bunların hepsi birden geldi. Ne şanslı evladım ben yaaa:)) Modelleri de kendi uydurmuş. Bir kere tarif ettim, ben biliyorum senin tarzını dedi, konuşturmadı bile…

boyunluğun açık hali
boyunluğun açık hali
kırmızı berenin asıl boyunluğu buydu
kırmızı berenin asıl boyunluğu buydu

34 YORUMLAR

 1. hepsi birbirinden güzel gerçekten ama krem rengi olana bayıldım. annenizin ellerine sağlık. sizde iyi günlerde kullanın.

 2. ay canım ne kadar da güzel örmüş.her ilmeğinde sana sevgisi var sesicim.elleri dert görmesin,sende güle güle,sevgiyle kullan.

 3. Annem bugün bendeydi, netten örgü modellerine baktık, bilseydim yayınlandığını, bu yorumları okuturdum ona, pek sevinirdi.. Başağın çalışmalarına yaptığınız yorumları Ankara’ da okumuş, ne güzel arkadaşların var senin, ne güzel şeyler yazmışlar, aferin demişti:)En çok modellik yaptığımı kullandım. Hatta krem olanı hiç kullanmadım henüz. Havalar da açtı zaten. Sanırım seneye artık.Annem hep seri üretimde zaten. Geçen yıl yatak örtüsü başladım, yardım edeyim dedi, üstüne kaldı kadının. Bu arada da birsürü şey ördü. Dün akşam minik yeğenime pelerinle Lora şapkası örmüş. Eski Burda, Samanyolu dergilerinden fırlamış gibiydi bugün:))

 4. hepsi çok güzel güle güle kullanın,annenizinde ellerine sağlık.bu aralar bende anneme şu rengarenk motifli yatak örtülerinden çok sık bahsetmeye başladım :)) annelerimizin hakkı ödenmez…

 5. Sesiber ben de kıskandım. Aman Nazar değmesin diyorum.Anneciğinin ellerine sağlık. hepsi birbirinden güzel olmuşlar.bir o kadar da şık… sana da çok yakışmış (yarım görebilsemde :)) ) İyi günlerde sağlıkla kullan.:)))

 6. Çok sağolun:)Esinsel evet küçük evdi:) Birdaha gördüğümde çekerim fotosunu. Üstümden tren geçmiş gibi, büyüğüyle mi oynayayım, küçüğünü mü seveyim derken fotoğraf çekemedim. Teyze olmak çok güzel:)Miragex benimki de onlardan işte:))Marifeti takip edemedim bugün, blogumda inşaat yapıyorum.

 7. ay hepsi çok güzel.. sarı mı kremmi rengi resimde farklı çıkmış sanırım o buyunluğu çok beğendim.. kahverengi alt kısmı tığ olanın dikilmiş tam halini annemde bana örmüştü… ah bir bana bere örmedi hala hazır alıyorum bereleri :( güle güle sağlıkla kullan annenin elleri dert görmesin..

 8. Çok güzeller, annenizde sizin kadar zevkli ve maharetli.Ne mutlu ki zevkleriniz ortak noktada buluşuyor.Allah her zaman şansınızı daim etsin ve başınızdan eksik etmesin.

 9. sesibercim örtünde çok güzel .renkleri, motiflerin dizaynıgörmeye alıştığımız motifi bile bir başka güzel yapmış.(bu arada her halde görmekten hiç bıkmayacağım tek, tığ örneği bu motifler.))

 10. anneeeeecimmmm, Sesinin annesinin örgülerine bayıldımmmmm duyurulur :))Çok güzeller, hepsi ayrı güzellikte ve şıkta…

 11. kırmızı şapkalı kız olmak istiyorum bende .. bu durumda kırmızı bere benimdir diyebiliriz sanırım.. ayrıca bu mükemmel işleri yapan ellerden enfesss yemekler çıkar kanaati oluştu bende..maşallah :)

 12. Sayfam coşmuş ben yokken. Sağolun:)Anneme internet şart oldu ama o zaman da bize birşey öremez.Motiflerin tasarımı bana ait, hem çabuk bitsin hem de kırmızı ağırlıkta olsun diye ortaları büyük ördüm. Kenarlarına tam nostalji olsun diye saçak takayım dedim sonra vazgeçtim. Bir de kırlent sevmiyorum, sanırım örmeyeceğim. Bunlardan saç bandı da yaptım kızlara dağıttım.12 tüm anneler güzel yemek yapar aslında. Fakat annem boynuz kulağı geçti diyor bu konuda. Bebekken elime kına yakmış, elim lezzetli olsun diye. Ben de iddialıyım bu konuda yani:)) Babam kzımın yemekleri seninkilerden güzel diye hep kıskandırır annemi:))Korkmayın yemekteyize katılmayacağım, katılsam yolarım valla oradakileri…