SeSi’nin Kiraz Küpeleri

-

İki kırmızı ahşap boncuk, 2 minicik ahşap boncuk ve bir parça mumlu iple gerçek kiraz gibi küpeleriniz olabilir.Erikler çıktı, kirazlara az kaldı, yaşasınnn…Tüm takı tasarımlarım Takı Kulübü’nde…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

15 yorum gelmiş

 1. sesiber

  Çok teşekkür ederim. Çok basit görünüyor ama ipi oraya sabitlemek için çok uğraştım. Ahşap boncuğun deliği çok büyüktü, minik boncuğu o deliğe çekiçle sokup o şekilde sabitleyebildim. Alttan ip falan görünmüyor. Her rengini de yapmıştım.

 2. dilevser

  Çok güzeller, ağzım sulandı valla :) yaz mevsiminin en sevdiğim yanı çilek, erik ve kiraz :) benimde var kiraz küpelerim :)

 3. Chichi Cat

  ahsap olanı daha hafiftir die dusunuorum hem küçükken kulaklarımıza taktıgımız kirazları daa cok anımsattıgı icin ben ilkini tercih ederim:)))) o buyuk delikli boncuklardan nefret ediorum ben de genelde payet vb ile kapamaya calısırım ve altı hic istediim gibi gorunmeyince deliririm.eline saglık…

 4. sesiber

  Evet aslında ilki daha gerçekçi. İp olduğu için çıkır çıkır sallanıyor bir de.. Polimer kilden yapacak olan dalların içine tel geçirsin mutlaka, telsiz kırılıyor çünkü. Küpe aparatına takılan kısımdaki loop o telin kat yeri zaten.Ben fantastik çalışıp her rengini yaptım bu kirazların. Çok ta şirin oldu. Öbür evdeler, oraya gidince çekip eklerim fotolarını.

Bir Cevap Yazın