SeSi’ nin Örgü Tasma – Küpesi

-
Tığ işi Kolye-Küpe
Tığ işi Kolye-Küpe

Geçen ay yapmıştım bu takımı. Annemin dolaplarını düzenlerken eskiden kalma iplerini buldum. Zamanında firkete oda takımı örmüş bu iplerden. (Açık renk simli olan)Mavi floş iple tasma zemini ördüm, arada simli ipi kullandım. Sonra da yine simli ipten küçük motifleri örüp ekledim. İmzam olarak ta püskülleri yapıp taktım.

31 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Özgün tasarım ve malzeme değerlendirme.Sibelciğim sana 10 veriyorum tam not.Bize de uğrasan çekmecelerimi düzenlesen ._bunu atıyorum Nalan abla_yoooo o lazım olur,_bu_O da lazım……..akşam olur,aynı tas aynı hamam

 2. Avatar photo

  Nalan ablacım ben de atamayanlardanım, inan birşey attırmam sana hatta el koyarım ona göre.Neslim teşekkürler.12cim tasarımlarımın % 80 i püsküllüdür, ipten olmasa zincirden yaparım, ne yapar yapar takarım. :))

 3. Avatar photo

  marduktan sonra kalanlar, eski medeniyeti araştırıken, yıllar süren decode işlemi sonunda bir bilim insanının dikkatini çekicek bu durum..eserleri tek tek açıklayacak ve kameraya dönerek elindeki püskülü işaretle:” bu da imzası…”yalınız eserler için bı sığınak yaptırsan ii olur..

 4. Avatar photo

  12cim alemsin, iltifat ettin sanırsam , aldım-kabul ettim, teşekkür de ettim ayrıca.Şimdi çıkıyorum, ben gelene kadar püsküllerime iyi bak, koru. O bilim adamı ya da kadını senin torunların olabilir çünkü.

 5. Avatar photo

  terbiyesizler… çok kızdım bak şimdi. ayıp ayıp.. sinirlendim fena oldum… blog sahibine uyarı yaptın mı sibel ablacım?

 6. Avatar photo

  yorum da yazdım, mail de. insanlar belki bilmiyorlardır böyle davranmamaları gerektiğini diyerek, düzgün bir mail yazdım.

 7. Avatar photo

  yalnız ben de baktım da.. sanki çoğu kendisine ait değil.. ybancıların yaptıklarına benzior..

 8. Avatar photo

  İşte sen imza diye püskül koymuşsun ama herkes ne bilsin sesiberin imzasını.Yazsana üzerine takı kulübü diye.Güzel şeyler hep taklit edilir. Bu da tamamen çalmış.Arkadaşlar fotolarınızın üzerine adınızı yadabloglarınızın adını yazın.Artık bilmeyen yok bu sitenin yazılarının çalındığını. Bak yazdıkça sinirleniyorum. En iyisi susuyum.

 9. Avatar photo

  Farketmiyor onlar için yazdıklarımı da aldılar, bir şekilde sildiler. Bunu da atlamışım yazmayı demek. Benim takılarımın fotolarıyla gittigidiyorda dükkan açmış satış yapıyordu biri.

 10. Avatar photo

  sibelcim imzanı atmışsın yine takıya, püsküllerini severim.Ya evet bende çok görüyorum senin çalışmalarını sağda solda.

 11. Avatar photo

  sesiber harikasin valla benimde aklimda puskuller danteller vsler donuyordu ustelik:)bu arada yalniz hazir aldim ben puskulleri çok tembelim:)) simdi istedigim renklerini temin etmek istiyorum bi kismet:)

 12. Avatar photo

  sibelciğim ayıp ama neden başkalarının aklında olan bir şeyi 15 ay önce,daha imal edilmeden uzay teknolojisi ile fotoğraflayıp çalıyorsun ve ben yaptım diye yayımlıyorsun.çok ayıp çok uzat baiiim kulağını çekecem!!!!!!!boncukhanım gibi sinirlenmemek için zor tutuyorum kendimi

 13. Avatar photo

  Hehe uydudan çektim fotolarış zamanda yolculuk yapmak için. Mailime cevap geldi bu arada. Pek komik gerekçeleri:))

 14. Avatar photo

  Logo falan değilmiş o, resimleri kopyalanıyormuş ya başka sitelerce, o nedenle kaynak belirtmişlermiş:)) Benim yaptığım birşeye benden daha çok sahip çıkıyorlar anlayacağın. Güler misin ağlar mısın. bknz. Cahil-laf anlatmak-deve-hendek- ….

 15. Avatar photo

  inanılır gibi değil.kendi yaptıkları sayılmıyor!!!çaldıklarını,kendileri gibiler çalmasın diye….gerçekten de cahile laf anlatmak,deveye hendek atlatmaktan daha zor.pes vallahi.

Bir yanıt yazın

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...