SESİ’ NİN yO yO Çeşitlemeleri

-

Geçtiğimiz günlerde burada yo yo tekniğinden bahsetmiştim. Bu teknikle yaptığım boncuklar ve örneklemelerimle geldim. Ben içini elyaf doldurup, dikişle süsleyip boncuk gibi kullandım. Broş yaptım, kutu kapağı, bileklik süsledim. Örnekler arttırılabilir. Uyduruk çerçeveyi de ben yaptım. :0)

Tersinden görünümü
Tersinden görünümü
kalamara benzedi :))
kalamara benzedi :))
Kutu da kapladım
Kutu da kapladım
border="0"
Kapaktaki de yo yodan...
Kapaktaki de yo yodan…
Bileklik
Bileklik

24 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Çok tatlı olmuş bunlar Sesiber. Ben de yoyolarla uğraşıyorum bu aralar derslerden arta kalan zamanlarda haftasonu sınav bitsin, daha bir özenle uğraşacağım… Bu tekniği paylaştıınız için teşekkürler :) Ellerinize sağlık

 2. Avatar photo

  şimdi güneşedoğru bu bilekliği de takamaz ama olsun kutuyu kullanır herhalde:=)) Sesim hakkaten de kalamara benzemişş..bu yoyolar broşlara çok yakışıyormuş onu gördük sayende..ellerine sağlık marifetim benimm..

 3. Avatar photo

  tövbe billah takmam ben o bileziğiiii :))) ama kutular nefisss !! sevgili nokturn beni anlamışsınız vallahi :))sesi ve nokturn için yolladım kimse ellemesin :)

 4. Avatar photo

  Yaaaa bir saat önce yollamışsın hepsini Nokturn güpletmiş, küstüm. O bilekliği ben de takmam, broşları da aslında. Ama bir takan bulunur her zaman.

 5. Avatar photo

  gözüm sanki gördüde biber olduğunu … :( buharı üstünde bir yemek gibi hayal edemez mısın sevgılı Sesi :))) nolurrr :)

 6. Avatar photo

  Ohhh çukular da pek bir güzeldiii…Nihayet baz istasyonundan sonra,güzel bir şey yollamış güneşedoğru bana da..

 7. Avatar photo

  yaa ne becerikli hatunlar var burda yahu bi kaç gün ara verdik neler çıkmış ortaya ..valla harika olmuş bu yoyolar ..şeker gibi bişi bunlar yaa eline sağlık sesicim..bulduğun herşeyden takı yapıyosun ya maşallah valla ne diyeyim artık.:))

 8. Avatar photo

  çok beğendim harikulade mistik bir hava içinde süre gelen soyut kavramların izdüşümlerini yaşayan ruhunla neler yapmışsın sen Sesim…sucuk kokusu aldım ……….

 9. Avatar photo

  Sanatla sucuk ta pek bi uydu, deme bak gidip tost yapar yerim, tostumu yedim odamda bekliyorum derim sonra heeee… :)))

 10. Avatar photo

  gece gece bir kahkaha attırdın valla billaaa :Devet sucuk pek severim ki yatıya kalırımbekle beni ……….

 11. Avatar photo

  alla alla ben buna yorum yazmamışmıyım??? Çok ayıp ama o zamand a çok beğenmiştim hatırlıyorum, hepsi de çok hoş

Bir yanıt yazın

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...