Pazartesi, Ekim 24, 2016
SEVİMLİ KUÇULAR

SEVİMLİ KUÇULAR

8
www.cocuklacocuk.com
www.cocuklacocuk.com

Çocuklarımızla birlikte yaptığımız çok keyifli bir çalışma daha köpek ailesi. Kalıp ve detayları buradan alabilirsiniz.

8 YORUMLAR

  1. Bu kuçuları makaradanda yapabiliriz. Makaraya köpeğin ön ve arka görüntüsünü çizip kes-yapıştır. Bir de ipten kuyruk yaparız ucuna da boncuk salına salına gezer kuçu kuçularımız :))Tabi bunlarda çok şirin olmuş, sadece alternatif sunmak istedim.

  2. Çocuklaçocuk hep merak ettiğim birşey var. Tüm faaliyetleri çocuklaçocuk olarak yani Özlem, Fulya ve bıdışları olarak mı yapıyorsunuz? Yani anaokulu-sınıfı atmosferinde…Sonra bir de tüm bu yaptıklarınızla eve sığabiliyor musunuz? Ben dükkan olduğu halde sığamıyorum da? İşte böyleKuçular da pek uslu kendi hallerinde dolanıyorlar ne güzel…

  3. sesibercim, genelde birlikte tasarlayıp bazen beraber bazen ayrı ayrı yapardık. Ama özlem bundan sonra izmitte fulya kayseride ayrı ayrı çalışıcaz:(( çocuklarla ilgili faaliyetlerde çocukları da katıyoruz:))

  4. çocuklaçocuk sitenizde okumuştum sizin adınıza çok üzüldüm:( Yani sesiberle kendimi koydum da birden,mesela ikimiz böyle birlikte olsak da sonra ayrılsak çok üzülürdüm.. Tabi ki ayrılılklar gönüllerde olmadığı sürece sağlam dostluklarda önemli değil ancak birlikte zaman geçirmek de insanın sevdikleriyle; çok değerli anlar..Her ikiniz için de hakkınızda hayırlısı olsun:)