Perşembe, Ekim 20, 2016
ŞIK PEÇETELİKLER

ŞIK PEÇETELİKLER

16
Cocukla Cocuk
Cocukla Cocuk

Yılbaşını evde kutlayıp misafirlerine güzel masalar hazırlamayı planlayanlar;peçetelik önerimizi değerlendirin lütfen.Gerçi sadece yılbaşı da şart değil, bu peçetelikler sahip olabileceğiniz en ucuz ve şık peçetelikler.Detaylar Burada.

16 YORUMLAR

  1. siteye bile bakmadan mavisi yok mu bunun dedin mi kalırsın ööle işte..insan bi gezer verilen linki dicem , çook meşgulüm dersin sen şimdi..sanırsınız ki condalizza rice..bop procesi , nafta görüşmeleri , bm toplantıları vs geziyo ..pek meşgul..:)

  2. Sitede görüp çok beğenmiştim bu peçetelikeli, ellerinize sağlık. Birşey sormak istiyorum; tüyleri çok dökülüyor mu bu malzemenin.

  3. siteye bile bakmadan mavisi yok mu bunun dedin mi kalırsın ööle işte..insan bi gezer verilen linki dicem , çook meşgulüm dersin sen şimdi..sanırsınız ki condalizza rice..bop procesi , nafta görüşmeleri , bm toplantıları vs geziyo ..pek meşgul..:)

    doğru söze ne denir? çok mahcup oldum, ay utandım ya..peçetelik o kadar şıkdı ki, ilk görüşte ay mavi olsaydı keşke dedim ve hemen yazdım.eh.. ben böyleyim işte aceleci…!SAĞOL YA SABAH SABAH PIRIL PIRIL OLDUM…AMA GÜLDÜM DE.condalizza rice IN İŞİ KOLAY BENİM GİBİ Mİ?KADIN HA BİRE GEZİYOR, KONUŞUYOR, TOKALAŞIYOR…O NUN PATRONU DA İYİ….amaaaaan bizde durum farklı velhasılı…