Ahşap Boyama

Ahşap boyama sevenler buraya! Ahşap üzerine dekoratif boyama örnekleri, ahşap boyama videoları ve anlatımlı yöntemler bu sayfalarda. Dekupaj, eskitme, hamur kabartma, çatlatma gibi tekniklerle de dekoratif boyama işine zenginlik katabilirsiniz. Ahşap boyama nasıl yapılır, teknikleri nelerdir, anlatımlı videoları, hepsi bu sayfalarda…

Ahşap boyama modelleri, videoları, projeleri

Ahşap boyama malzemeleri nelerdir, ahşap boyama nasıl yapılır video anlatımları, farklı boyama teknikleri, ahşap boyama sehpa, kutu, supla ve tepsi modelleri ve yapılışları, değişik ahşap boyama objeleri, hepsi ama hepsi burada. Sayfalarımızı gezin, hem öğrenin hem modelleri görüp fikir alın. Mobilyalarınızı yenileyin, eskilere yeni bir hayat imkanı verin, kendi ellerinizle hediyeler hazırlayın… Atmayın, ahşap eşyalarınızı zımparalayıp, boyayıp, farklı dekoratif tekniklerle süsleyin. Evinizi güzelleştirin.

Bir ham ahşap görünce dayanamayanlar, eskimiş bir ahşap objeyi, eşyayı zımparalayıp boyayıp yeniden kullanıma sokanlar, evlerini dekoratif boyama yöntemleri ile yenileyenler… Sözümüz size. Birçok teknik var boyama için uygulayabileceğiniz ve biz bunları bu sayfalarda size göstermeye çalışıyoruz.

Bir video ile başlayalım, devam edelim sonra: