Mobilya Boyama

Mobilya boyama, ilk anda kulağınıza korkutucu bir fikir gibi gelebilir. Ama eski ya da sıkıldığınız bir mobilyayı boyayıp dekoratif süsleme tekniklerini kullanarak nasıl yepyeni ve farklı bir hale sokabilirsiniz, düşünsenize! Biraz cesur davranıp niyetine girin, gerisi gelir. Mesela bir örnek görelim önce:

Nasıl harika değil mi? İnsanın eli kaşınıyor resmen!

Mobilya boyama videoları, projeleri, fikirleri

Mobilya boyama deyince aklınıza bir sürü soru geliyor, biliyoruz. Kaplama mobilya boyama nasıl yapılır, eskitme mobilya boyama, zımpara yaparak veya yapmadan mobilya boyama nasıl yapılır, mobilya boyama malzemeleri nelerdir, ev içinde bu iş yapılabilir mi, mobilya boyama spreyi nedir, nasıl kullanılır, mobilya rengi değiştirme nasıl yapılır, eski mobilya nasıl yenilenir? İşte sevgili marifetli hanımlarımızın yaptığı bir sürü mobilya yenileme, boyama projesi size fikir verirken biz de elimizden geldiğince size bilgi aktaracağız.

Hadi, siz de alın elinize boyayı, fırçayı, temizlenip zımparalanıp pürüzsüz hale getirilmiş mobilyalarınızı başlayın boyamaya. Pişman olmayacağınıza eminiz. Diyelim ki olmadı, beğenmezseniz yeniden boyarsınız!