Smokinli 10 parça erkek bebek hastane çıkış takımı

-


Herkese merhaba. Sizlerle paylaşmak istediğim bu çalışmamız smokin yelekli 10 parça hastane çıkış seti. Minik beyler İçin özel olarak hazırladım bu seti.
Işıl ışıl setimiz fotoğraf çekimi için kullanılacak şekilde özel olarak hazırlandı. Son dönemlerde fotoğraf çekimlerinde bu tarz smokin yelekli tulumlar ve zıbınlar oldukça talep görüyor. Tercihe göre de istenilen renklerde hazırlanabilir.

Set içeriği şu şekilde;
Bebek battaniyesi, bebek tulumu, bebek üst zıbın, pantolon, şapka, önlük, eldiven, iç zıbın, atlet ve ağız mendili

Öncelikle tercihe göre istenilen renkte saten bebek smokin yeleğimizi dikiyoruz. Cep kısımlarına kristal taşlar ekliyoruz. 10 parça setin yapımında da ekru renk dantelimizi istediğimiz kısımlara pileli olarak dikiyoruz. Sadelik isteyen annelerimiz daha az da dantel kullanabilir ama biz bu modelimizde yoğun dantel kullanmayı tercih ettik. Dantel olan yerlere de sıralı kristal taşlar ekledik. Ve tabii ki prens taçlarımızı kullandık. Mavi renk daha önceden elde hazırladığımız fiyonkları da taçların altına monte ettikten sonra takımımız hazır.

Hazırlamak isteyenlere kolaylıklar dilerim..

Diğer Ürünler için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

Hoşçakalın…

 

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar