Su ve Meşrubat Şişelerinden Kolyeler

-

geri dönüşüm örnekleri
Her gün kullanılıp çöpe atılan çeşitli pet şişeleri şekillendirerek tasarladığım  iki kolyeyi paylaşıyorum. Şişeler şekillendirilip, organze kurdele ve boncuklarla detaylandırılmıştır.
Geri kazanım projesi kapsamında farklı tasarımları da ilerleyen günlerde hem buraya hem http://gliatasarim.emeksensin.com/ sayfama ekleyeceğim.
Fikirlerinizi almak, her zamanki gibi beni çok mutlu eder :)

geri dönüşüm örnekleri

geri dönüşüm örnekleri

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
gliatasarim

Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

9 yorum gelmiş

 1. gliatasarim

  Beni çok mutlu ettiniz, hepinize sonsuz teşekkürler :)
  Sırada farklı modeller var, en kısa zamanda onları da paylaşacağım.

 2. zulaltan

  çok güzelmiş pet şişelere nasıl öyle güzel form verdin çok merak ettim bayıldım :) hiç pet şişe gibi durmuyor valla ellerine sağlık :D

 3. gliatasarim

  @hobimiterapimi; çok teşekkürler :)

  @zulaltan; turkuaz, o renk olan bir soda şişesinden yapıldı. Diğeri kola şişesinden. Bir tane daha paylaşmıştım. Onda da şişe parçalarını boyayıp tasarlamıştım (http://10marifet.org/yazi/geri-donusum-projeleri-bolum-2/) Daha farklı tasarımlarım da var ama burada paylaşma olanağım olmadı, en kısa sürede sahneye çıkartacağım :)
  Beğenmenize çok sevindim, teşekkürler.

Bir Cevap Yazın