Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Su ve Meşrubat Şişelerinden Kolyeler

Su ve Meşrubat Şişelerinden Kolyeler

10

geri dönüşüm örnekleri
Her gün kullanılıp çöpe atılan çeşitli pet şişeleri şekillendirerek tasarladığım  iki kolyeyi paylaşıyorum. Şişeler şekillendirilip, organze kurdele ve boncuklarla detaylandırılmıştır.
Geri kazanım projesi kapsamında farklı tasarımları da ilerleyen günlerde hem buraya hem http://gliatasarim.emeksensin.com/ sayfama ekleyeceğim.
Fikirlerinizi almak, her zamanki gibi beni çok mutlu eder :)

geri dönüşüm örnekleri

geri dönüşüm örnekleri

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

10 YORUMLAR

  1. çok güzelmiş pet şişelere nasıl öyle güzel form verdin çok merak ettim bayıldım :) hiç pet şişe gibi durmuyor valla ellerine sağlık :D

  2. @hobimiterapimi; çok teşekkürler :)

    @zulaltan; turkuaz, o renk olan bir soda şişesinden yapıldı. Diğeri kola şişesinden. Bir tane daha paylaşmıştım. Onda da şişe parçalarını boyayıp tasarlamıştım (http://10marifet.org/yazi/geri-donusum-projeleri-bolum-2/) Daha farklı tasarımlarım da var ama burada paylaşma olanağım olmadı, en kısa sürede sahneye çıkartacağım :)
    Beğenmenize çok sevindim, teşekkürler.