TAKI ASKISI

-

Boşalan parfüm şişesinden askı yaptım. Beğendiyseniz ayrıntılar burada.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

13 yorum gelmiş

 1. nalana

  sevgili alonenes ve jemand teşekkür ederim beğendiğinize sevindim.yaptıklarımı iyi resimleyebilsem paylaşacak çok şey var ama hayatımın tümünde olduğu gibi sunmayı ve satmayı(mecazi anlamda)beceremiyorum.

 2. sesiber

  Bir de fimo elbise yapılırsa bu hatuna süper. Nalan ablacım harikasın. Tel olayları eşinden sanırım.

 3. nokturn

  sorma ben de hayalimde süsledim daha şişeleri almadan:)) Zaten ev şişe çöplüğüne dönecek şimdi de allahımm!!!..benim sonum ne olacak artık merakımı celbetmeye başladı…GANEJA’cımmm aklımdasın sana uygun bi şişe bulunca hemmmen başlayacağım işlemeye.. unuttum sanma..(sen nerelerdesin bu arada?inşallah sağlık sorunları nedeniyle değildir uzak kalışın)

 4. nalana

  Sibel ciğim bildin,teller ve ayak mahmut amcanın emeği ;hatta itiraf edeyim ben resimdeki cezve askısını restore edip uzun kumaş şeritlerle takı mankeni yaparken o bana bunu yaptı .Benimki de benim kendine elbise dikmemi bekliyor o da kızın odasına gidecek.haa bak bu fikir benimdi ,fena fikir de değildi ama ötekinin yanında köylü kızı gibi kaldığından atıl oldu.nokturn bu arada sen başlamışsın bile bak burdan gördüm,kolay gelsin

 5. embir

  Bu fikir süper oldu, benimde atamadığım Jean Paul Gaultier şişem vardı üzerine de kokoş bir elbise ile ohhh süper olur. Fikir için teşekkürler Nalancım

 6. nokturn

  nalan ablacım(müsadenizle ben de abla demek istiyorum), ben bu şişelere bayılıyorum zaten..ama hiç böyle bir şey yapmak aklıma gelmemişti..Hatta ben bu fotoğrafı kaydetmiştim bir ara fimodan yaparım diye ama kesinlikle jean paul en iyisi..keşke ankaraya gitmeden önce görseydim gelirken alırdım şişeyi ondan..

 7. sesiber

  Seramik hamuru ya da kille de yapabilirsiniz bedenini.Nalan ablacım haksızlık etme seninki de güzel olmuş, varsın j.p.gaultier olmasın bedeni.

Bir Cevap Yazın