Merhaba, Ebrar’ın Keçeleri olarak 10marifete yeni katıldım. İnşaallah buradan sizlere yaptığım ürünleri paylaşacağım. Adımdan da anlaşılacağı üzerine keçe ile uğraşıyorum. Ebrar’ın Keçeleri adında blogum, facebook sayfam ve instagram hesabım var....
Bir Fenerbahçe taraftarı olarak keçeden sarı lacivert bir şey yapmasam olmazdı. Dün de oyurup bunu yaptım. Bir defter kabı. Belki bir tarif defteri, belki de günlük olacak. Ben liseye geçtim...
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. TamamGizlilik politikası
Çooook şirin ve güzeller,ellerinize sağlık .)))
teşekkür ederim
tutar tabi,çok güzel olmuş çünkü.
çok hoş olmuş bunlar![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
ustanın bıyıkları beni benden aldı çok hooooş![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
hepinize teşekkür ederim olumlu yorumlar motivemi arttırıyor…:))
muhteşem bişey olmuş bayıldımm
tek kelimeyle bayıldımm!![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Harika olmuş,elinize sağlık:)