Pazar, Nisan 30, 2017
TIĞLA YAPILAN KOLYE

TIĞLA YAPILAN KOLYE

5
BİRAZ KARIŞIK DURUYOR
BİRAZ KARIŞIK DURUYOR
İŞTE ZİNCİRLİ KOLYEEEE
İŞTE ZİNCİRLİ KOLYEEEE

SİZLERE DAHA ÖNCE TOPLU İĞNEDEN KÜPE YAZIP YOLLAMIŞTIM. ŞİMDİ SİZE O KÜPELERLE TAKIM OLABİLECEK BİR KOLYE ANLATACAĞIM. MALZEMELERİMİZ :* İP* TIĞ* BONCUKGEÇİREBİLDİĞİMİZ KADAR ÇOK BONCUĞU İĞNEYE GEÇİRİYORUZ. SONRA İLK ÜÇ BONCUĞUN DİBİNDEN 4 ZİNCİR ÇEKİYORUZ. SONRA DİĞER ÜÇ BONCUĞUN DİBİNDEN 4 ZİNCİR ÇEKİYORUZ. BU ŞEKİLDE TÜM BONCUKLAR BİTENE KADAR ZİNCİR ÇEKİYORUZ.BONCUKLAR BİTİNCE KAPAMA İLE DEĞİLDE ZİNCİR ÇEKİP DİĞER UCU İLE BAĞLARSAK DAHA İYİ GÖZÜKEBİLİR. EĞER KOLYEYİ İKİ RENK YAPMAK İSTERSEK ÜÇ ADET 1. RENKTEN 3 ADET 2. RENKTEN SIRASIYLA DİZİYORUZ BONCUKLARI. NOT: KAYNAK BEN OLDUĞUM İÇİN BİR SİTE VEREMİYORUM.

5 YORUMLAR

  1. asyayaren diyor ki;canımmmm nerelerdesin sen yaw:((okullar açıldı tbi gelemiyorsun artık

    ahh abla nası geleyim lise ne kadar zormuş çok zor dersler hergün çalışmam lazım:((((((((

  2. tutkucum ellerine sağlık. Takılarının güzel görünmesini istiyorsan fotoğraflarken çiçeğe böceğe boğmamalısın. Düz beyaz bir karton üzerinde yapacağın çekimler hepsinden daha iyi olacaktır. Dikkati neye çekmek istiyorsan o ön planda olmalı.

  3. tutkucum ellerine sağlık. Takılarının güzel görünmesini istiyorsan fotoğraflarken çiçeğe böceğe boğmamalısın. Düz beyaz bir karton üzerinde yapacağın çekimler hepsinden daha iyi olacaktır. Dikkati neye çekmek istiyorsan o ön planda olmalı.

    teşekkür ederim. bunları dikkate alacağım.