Uçuk pembe balkabağı keçe kapı süsü

-

prensesli-balkabagi-kece-kapi-susu

Merhaba. Belis bebek için beyaz uçuk pembe, ekru tonlarda balkabağı keçe kapı süsü diktim. Yükseklik 85, eni 70 cm.

prensesli-balkabagi-kece-kapi-susu-1

Klasik fiyonk yerine bu modelde kuru güller kullandım.

prensesli-balkabagi-kece-kapi-susu-2

Keçe prenses bebek ve dekoratif balkabağı arabası.

prensesli-balkabagi-kece-kapi-susu-3

Daha yakından görelim…

pembe-kece-prensesli-ani-defteri-fotoalbum

Belis için başka bir tasarım. Bu da büyük boyda saten kaplamalı, dantel ve inci süslemeli, prenses bebek  ve oval şeklinde dolgulu ayraçla tamalanan keçe bebek fotoğraf albümü.

pembe-kece-prensesli-ani-defteri-fotoalbum-1

Diğer ayraçtaki lahana gül tamamen el yapımımdır, gülün yaprakları tek tek saten kumaştan dikildi, özel tekniğiyle kıvrıldı.

pembe-kece-prensesli-ani-defteri-fotoalbum-2

Harfler kristal taşlardan el yapımımdır.

pembe-kece-prensesli-ani-defteri-fotoalbum-3

Bugünlük bu kadar yeter sanırım. 3 ay  ara verip buraya uğrayamadım. Daha sık sık paylaşım yapmak adına vakit yaratmaya çalışacağımı umuyorum. Hoşçakalın :)

 

 

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com