Perşembe, Ekim 27, 2016

Woodoo iğnelik

21

iğnelik

Seni gidi Bush, seni…

İğnedenliğinize “woodoo büyüsü”muamelesi yapmak fena bir fikir olmayabilir. Kumaş boyama iğnelik de bir o kadar iyi fikir sanki, istediğimizi çizebiliriz. İlla resmimizin iyi olmasına gerek yok.

21 YORUMLAR

 1. işte budur ya..nıhııhıhıhı…hayret kimse de yorum da bulunmamış.valla sen burada harcanıyosun bana kalırsa…”seni gidi bush senii!” yazısı da ayrı bir hava katmış olaya..babaannem zamanında iğnedenlik olarak mıknatıs kullanılırdı ama bu icat bence hem kullanışlı hem ince bir zeka ürünü..bu bağlamda shane kardeş seni kutlarım(her ne kadar başka biri de icat etmiş olsa)….harikasın..du biraz daha sırıtayım nıhıhıhıhııı…

 2. İYİKİ YORUMLAMIŞSINIZ ONİKİ KARDEŞ…YOKSA BENDE MAHRUM KALAÇAKTIM BU ZEVKTEN…BÜTÜN SAMİMİYETİMLEDİYORUM Kİ HER TÜRKÜN EVİNDE OLMALI….AMA YALNIZ BU TÜR İĞNEDENLİKLER BABAANNE ZAMANLARINDA ASIL VARDI…BİR KUARN KABI..İĞNEDENLİK..TESPİH ..ÜÇLEMESİYLE DUVARDA ASILI..

 3. evet bu ilk yazılardan biriydi, çok gerilerde kalmış, sağolun çekip çıkardığınız için. bush yerine başka çeşitlemeler de yapılabilir tabii ki. artık herkesin kendine kalmış :)

 4. ben bunu nasıl atlamış görmemişim. benim yengemin hala aynasının altında duvara tuturulmuş bir şekilde iğnedenliği faal bir şekilde çalışıyor. yanlız yengemin kullandığı papatya şeklinde ve shane; fikrine sağlık günümüze uyarlanmış hali çok hoşuma gitti. bunu yapacak vaktim yok ama satıldığı yerde görsem mutlaka alırım.

 5. demekki ben de olmasam mesajlar öylesine okunup unutulacak…(site yönetiminden bi çiçekle, bi teşekkürle taltif edilmeyi bekliyorum)….ayrıca sefa 97 kardeş shane yapmamış ki bunu onun fikrine sağlık olsun:)) dimi ama..??hem shane bundan 5 kat daha kralını yapar bana kalırsa..

 6. saatoniki;shane nin yapmadığını biliyorum. bu güzel şeyi burada bizimle paylaşma fikri için şey etmiştim.ha bu arada çok haklısın shane nin bunların daha güzelini yapacağına ben de inanıyorum. zaten bu sitede kondor ve shane yi tek geçiyorum.senin yazıların için aynı şeyi söyleyebilirmiyim?düşünmem lazım.haaa tgt nin yorumları varken sana sıra gelene kadar akşam oluuuuuuuuuuur.

 7. sefa97 , zaten moralim bozuk bugün…yorumları siz beğenin diye yazmıyoz efendim..içimden geldiği gibi yazıyom..benim yorumlara laf atçaanıza kendi yorumlarınıza bi göz atınız..tgt ye gelince..darılmasın ama ilkokul örtmeni kim acaba? imla fakiri yazıları okuycam diye sekreter tuttum bi tane..sekreter temize geçiyo anca anlıyom ne yazdığını..selamlar

 8. tabi saatoniki kardes benim yazıları anlamak biraz zordur hani emek sarf etmek gerekir sekretde ii fikir akılı bir sekreter bulunur olay cözülür ne olacak siz zaten zahmet etmeyin bu arada sitede tek gecerim konusunda da tabiki kondor derim.veee genee aynı şey göze carpıyor burda da bu aralar nedesene saatoniki kardes ediktörlere yanı shane kardesi bu kadar övmesinin altında ne yatıyor acaba?

 9. teşekkürler efendim. sitenin güzel olması için çalışıyoruz başka bir şey değil. arada yaptıklarım ya da eklediklerim de beğenilirse ayrıca hoşuma gider ayrı mesele. öven arkadaşların da bir çıkarı yok efendim, şaka gibi bile olsa söylemeden edemedim.herkesin eline diline sağlık. site günden güne daha bir canlanıyor sayenizde.

 10. bak ben de bunu diyordum shane.siteye bir girdim yorumlar tavan yapmış.yorum çok olunca okuma dürtüsü oluşuyor insanda.hatta yazı ekleyesim geldi inanın.bakalım saatin 12si ne yorum yapacak diye.en iyi iğnedanlık içine saç doldurulandır.iğne çok güzel batar.ilginize,bilginize…

 11. yav burda bana laf atılmış ama ben atlamışım galiba …pek sayın tgt kardeş,ne ima etmeye çalışıyon..bi yerde dediğin gibi hıncal uluç luk bulaşmş sana galiba..bişey yapma lak lak eleştir..benim gibi süpper bi yorumuya çamur at..seni gidi çamur at izi kalsın zihniyetli senii..editörü tanımam bile gerçek adını da bilmem..hasedinizden çatlayınız efendim..güzel çalışmalara güzel diyoz olmayanlara basıyom yaygarayı..ayrıca sevgili editörden çalışmalarım için bi şiltle taltif edilmeyi bekledim..ama o naapmıştı hatırlayalım..”yorumlarınız için teşekkür ederiz” diye geçiştirmişti..nerde şilt? ..yok..çok kırgınım çook..ama hapur hapur götürmüşünüz çerçeve köşemdeki kurabiyeleri..en çok ta kondor ve siz sayın tgt kardeş yimişiniz..afiyet olsun gene de ..

 12. ben o değilim ben o değilim ben o değilimm…………….ben bir kişilikim yahu sevmem onunla bununla karıştırılmayı.lütfen ama…bak zaten sanırım abazasın.bir de akraba çıkarsak haşarop olur tgt değil mi ama?

 13. abaza mısınız tgt kardeş yoksa abazan mısınız..bizde bilelim ..tabii sesiber niçin bööle bi çıkarımda bulunmuş onu da merak etmekteyim..galiba sesiber in benim feyk nickim olduğunu yazıyonuz ama bu konuya en iyi cevabı sayın editörümüz verir..selamlar..

 14. ama editordende bi cevap gelmedi halen sizin sayın editor uyuyor her halde bi ıplere bakalım lutfen ben saatonki den supeleniyourm bu her seyi yapar sesiberin kılıgına bile girer.sayın abaza kardesim sesiber ben nasıl bir hatta yaptım cok özur dilerim sizin gibi bir abaza kardesi saatonki gibi birisi ile karıstırmak her halde şimdi ye kadar bu tarz bir hakaretde bulunulmamıstır size gene cok ozur dilerim . ama sen genede dikkat et senin kılıgına girmeye calısabilir tamam sonucda insan kılıgına girmiş baska bir varlık olacakda genede birileri kanabilir.saatonki kardesin yazdığı abaza ve abazan kelimelerini ironi olarak gormek istiyorum her halde de oyledir.yok degilse bir daha yazmıyacam kırıldıgımdan değil husrana ugradığımdan kaldı kı abaza degilim.

 15. bu iğnedanlığı güzelleştiren bush olmuş…iğneyi sapla çıkar sapla çıkar sapla çıkar…delik deşik olsunnn!!!hırrrrrrrrr..hırrr..

 16. Bush’un kulakları daha sivri :p Aslında ben direk bushun yazacaktım ama hadi dedim Türkçe’min hatırı var. Ama bu iğnedenlik güzel. Koyucaksın kaynananın resmini ortaya :D-Benim kaynanamla sorunum yok, benim kaynanam yok- İğnele iğnele dur. Kötü bir amacı da yok hava alsın diye delik açıyorum falan dersin savunmada yerse dava düşer :)