yağdanlık altı

-

bu yagdanlığın altını hiç maliyet çıkarmadan neden yaptım dersiniz? buyrun:

evet söylüyorum şimdi incir kutusunu alıyosunuz evdeki ayakkabı boyasıyla siyaha boyuyosunuz kurudukdan sonra üzerine kırılan tokanın taşlarını yapıyosun bukadar:)

14 yorum gelmiş

 1. banuca

  figenin ayakkabı boyası fikri sanırım herkezin yardımına koştu, figenciğimin fikirlerine ben de bayılıyorum herşeye öyle güzel alternatifler bulup uyguluyor ki.Böylesine güzel bir değerlendirme yaptığın, elindekilerle böyle güzel birşey ortaya çıkardığın için seni tebrik ediyorum.Malzemeleri satın alıp oturup yapmak tabii ki emek, tabii ki takdir edilir, ama alternatif malzemelerle, elindekileri değerlendirerek ortaya birşeyler çıkaranlar + puan alıyorlar :))

 2. Daliya

  Çok güzel olmuş.. Fikirde güzel.Banuca valla bu figen abla mahrimiyet bölgesindeyim diye bir sürü yeni fikir çıkardı ortaya…

 3. Figen abla

  ama ayakkabı boyası ne güzel oluyo biliyo musunuz? :)))))ayy çok beğendim valla :))))hepinizi çok kocaman öpüyorum yaa :)

 4. 38ela

  Aslına bakarsanız ben ayakkabı boyası fikrini figen abladan almadım:) tabi bu arada marifetleri taktire deger. benim buraya yolladıgım ilk yazım yani kapı çelengimi bunu ayakkabı boyasıyla boyamıştım ve aklımda ondan kalmış öyle boyadım. . güzel yorumlarınız için çok çok teşekürler sevgiler…

 5. sybella

  Çok güzel olmuşlar 38ela, var olan malzemelerden böyle yaratıcı olmak lazım, ellerine sağlık…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin