Perşembe, Ekim 27, 2016
Yanaklarındaki Bir Gülümseme İçin Her Şey

Yanaklarındaki Bir Gülümseme İçin Her Şey

4


Kızımın sınıf arkadaşlarına hediye saç tokaları yaptım, tesadüf kandil gününde vermek nasip oldu, bundan ötürü de ayrıca mutluyum. Bir mutluluğum da o tatlı kızların yüzlerinde bir tebbessüm oluşturabilmekti. Rabbim sağlık versin, ben de bol bol bu tür küçük mutluluklar sağlayayım dilerim ki. Şöyle bir düşüncem var; bunlardan 200-300 tane, artık ne kadar yapabilirsem yapıp, bir bayram günü gidip kimsesiz çocukların yanağına bir tebessüm olarak konayım istiyorum.


Daha fazla görsel ve hikayesi için bloguma beklerim..

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

4 YORUMLAR

  1. Çok tatlı ve de çok güzel olmuş :) Çok anlamlı bir hediye de olmuş Allah tüm çocukları annesine, babasına bağışlasın.