Yazlık örgü mor elbise

-


Yazlık örgü mor elbise ile karşınıźdayım. Bebekler ve çocuklar için her türlü modeli sevgiyle örmekteyim. Örgüyü çok seviyorum, bana huzur ve mutluluk veriyor.
Özellikle renkli cıvıl cıvıl modeller yapmak ayrı bir keyif veriyor bana. Örgü örmek benim hem işim hem de hobim haline gelmiş durumda. Bu ördüğüm elbise 2 yaşa uygun bir model olup cotton ip ile örüldü. Nako calicco ip ile ördüm. Yazın kullanılması açısından oldukça uygundur, serin tutar. Bu örgü bebek elbisesinin modeli çok hoşuma gitti ve bunu kesinlikle yapmalıyım dedim görür görmez. Rengi ise ayrı bir güzel. Mor renge aşık biri olarak çok keyif alarak ördüm. Bu modele her renk gider diye düşünüyorum.
Her renkte ayrı bir güzellik ortaya çıkacaktır. Elbisenin rengince saç bandı ve uygun renklerde bir ayakkabı ile çok şık bir çocuk takımı hazırlayabilirsiniz.
Şimdi sizlerin beğenisine sunuyorum. Umarım sizler de yazlık örgü mor elbise modelimi beğenirsiniz. Her renk ve her yaş için sevgiyle aşk ile örülür…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

1970 dogumluyum.istanbulluyum.22 yıl modelistlik yaptim.örgü örmeyi çok seviyorum.bana huzur ve mutluluk veriyor.ördüklerimi hem satışa sunuyorum ek gelir elde etmek adina hemde sosyal sorumluluk projelerinin yardımıyla ihtiyacı olan bebeklere gönderiyorum.kısaca örgü benim hem işim hem hobim hemde sosyal sorumluluğum...❤❤❤