yemeni dizaynlı örtü

-

Denizli dokuması üzerine yemeni yeleklerimin artanlarını kullanarak yaptığım örtülerden biripul ve boncuklarla işlenerek tamamlanacak.

Bu da diğeri

Artan pamuklu dokuma kumaşa yine artan desenli yemeniden bir örtü.Çevresini de simli harçla topladım

7 yorum gelmiş

  1. bakın işte iki yazımı birleştirmişler .işin komik tarafını da söyleyeyim.bunlar şimdi ABD ye gitmek için girdikleri bavuldan havaalanında çıkarılıp çöpe doğru yollanmış:),:((gülsem mi üzülsem mi….

  2. neden neden, ne sakıncası varmış bu güzellerin ABD ye girmelerinin?Ben de bir ara çok yapmıştım bunlardan, güneşten solmuş defolu tülbentlerden alıp yapmıştım. Bazı yerlerini de yaldızla boyamıştım.

  3. Takmadığım ama modelini beğendiğim bir dolu tülbentimi ne yapacağımı düşünürken rastladım bu yazıya.Ama atılmalarına çok üzüldüm.Bu siteyi iyi ki bulmuşum ve iyi ki sizler varsınız.yoksa bunca güzel fikri ve işi nerede bulabilirdim ki?Teşekkür paylaşım için.

  4. Selam Nalan’cım,nasılsın.Bende uzun zamandır yoktum.Torunumoldu şu an İstanbul’dayım Torunuma bakıyorum.Fırsat buluncada bu siteye el işlerimi koymak istedim.Senin de bu yaptığın yemeni işiyle çok değişik ve çok güzel olmuş.Ellerine sağlık canım.Görüşmek üzere.Sevgiler.Oya

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin