Yeni doğan bez pastası

-

bez-pastasi-nasil-yapilir
Hanne’mize hazırladıklarımdan biri de bez pastasıydı. Bez bebek pastaları, hasta odalarına çiçek sokulmadığı için alternatif olarak yapılan bir hediye. Normalde bezlerin arasına bebek için çeşitli hediyeler ve süsler konuluyor. Fakat annesi sade bir tasarım istediği için biz bu şekilde süsledik. Bez pastamız 3 kattan oluşuyor. Her kat kurdeleyle çevreli ve fiyonklar ile süslü. İkinci katta da iki tane bebek patiği var. Bir tanıdığımız hediye olarak örmüş. Görünce çok hoşuma gitti ve hemen pastamıza koyuverdim :)

bez-pastasi-nasil-yapilir-2

bez-pasta-modelleri-2

bez-pasta-modelleri-3

bez-pasta-modelleri
Bez pastamızdaki ”Aramıza Hoşgeldin Hanne” yazılı kartı yine Hanne için tasarladım.

bez-pastasi-
Pastayı pembe kristal tül ile süsleyip ucuna fiyonk attım. Umarım siz de beğenirsiniz. Bana ulaşmak için facebook sayfamı ve blogumu ziyaret edebilirsiniz. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

Bez bebek pastası nasıl yapılır, detayları okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Merhaba, Kullanıcı adımdan anlaşılacağı üzere adım Ebrar. Diğer keçe ile uğraşanların aksine bir öğrenci olarak bu işe atıldım. Boş vakitlerimi değerlendirmek adına internette neler yapabileceğimi araştırırken, kendimi keçeyle uğraşırken buldum. Hedefim boş vakitlerimde zevkle yaptıklarımı sizlerle paylaşmak. Umarım ürünlerim sizlerin de beğenisini kazanır. E-posta: ebrarinkeceleri@outlook.com