Yeni Doğan Hediyesi

-

Buna bayıldım tam bir yeni bebek hediyesi. Bir oyuncak bebek alınır. Yeni doğan bebeğe alınan ciciler oyuncak bebeğe giydirilir. Diğer hediyeler için bir saksı oyuncak bebeğin kucağına yerleştirilir ve biberonundan battaniyesine kadar tüm hediyeler bunun içine koyulur.

15 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  yaaa bende istiyodum bundan :( neden bana kimse getirmedi böle güzel bişey :( harika olmuş ilk fırsatta bende bir tane yapacağım…

 2. Avatar photo

  ya fikir benimde çok hoşuma gitti, yakın zamanda doğum yapan arkadaşlarım oldu onlara bundan hazırlasam süper olur. Bebek bezinden pasta hediyesini de çok beğenmiştim ama bu daha da şirin geldi bana.

 3. Avatar photo

  12 yıl önce sefa nın doğumunda ablamın bir arkadaşı bana istanbul dan göndermişti ama bohça içersinde…

 4. Avatar photo

  ama embir ben çalışıyorum akşama kadar işteyim eve gidincede ancak bebek şekeri patiklerimi örüyorum 1-2 saat :) annem yapsın bananeeee :)))

 5. Avatar photo

  baharrrrr diyor ki;ama embir ben çalışıyorum akşama kadar işteyim eve gidincede ancak bebek şekeri patiklerimi örüyorum 1-2 saat :) annem yapsın bananeeee :)))

  e tamam o zaman mazeretinizin uygun olduğu değerlendirilmiş olup bebek hediyesinin baharın annesi tarafından hazırlanmasına oy birliği ile karar verilmiştir :)

 6. Avatar photo

  embir diyor ki;baharrrrr diyor ki;ama embir ben çalışıyorum akşama kadar işteyim eve gidincede ancak bebek şekeri patiklerimi örüyorum 1-2 saat :) annem yapsın bananeeee :)))e tamam o zaman mazeretinizin uygun olduğu değerlendirilmiş olup bebek hediyesinin baharın annesi tarafından hazırlanmasına oy birliği ile karar verilmiştir :)

  teşekkürler anneme ilk fırsatta göstercem bunu :))

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)