Pazar, Ekim 23, 2016
Yeni Doğan Hediyesi

Yeni Doğan Hediyesi

15

Buna bayıldım tam bir yeni bebek hediyesi. Bir oyuncak bebek alınır. Yeni doğan bebeğe alınan ciciler oyuncak bebeğe giydirilir. Diğer hediyeler için bir saksı oyuncak bebeğin kucağına yerleştirilir ve biberonundan battaniyesine kadar tüm hediyeler bunun içine koyulur.

15 YORUMLAR

  1. yaaa bende istiyodum bundan :( neden bana kimse getirmedi böle güzel bişey :( harika olmuş ilk fırsatta bende bir tane yapacağım…

  2. ya fikir benimde çok hoşuma gitti, yakın zamanda doğum yapan arkadaşlarım oldu onlara bundan hazırlasam süper olur. Bebek bezinden pasta hediyesini de çok beğenmiştim ama bu daha da şirin geldi bana.

  3. ama embir ben çalışıyorum akşama kadar işteyim eve gidincede ancak bebek şekeri patiklerimi örüyorum 1-2 saat :) annem yapsın bananeeee :)))

  4. baharrrrr diyor ki;ama embir ben çalışıyorum akşama kadar işteyim eve gidincede ancak bebek şekeri patiklerimi örüyorum 1-2 saat :) annem yapsın bananeeee :)))

    e tamam o zaman mazeretinizin uygun olduğu değerlendirilmiş olup bebek hediyesinin baharın annesi tarafından hazırlanmasına oy birliği ile karar verilmiştir :)

  5. embir diyor ki;baharrrrr diyor ki;ama embir ben çalışıyorum akşama kadar işteyim eve gidincede ancak bebek şekeri patiklerimi örüyorum 1-2 saat :) annem yapsın bananeeee :)))e tamam o zaman mazeretinizin uygun olduğu değerlendirilmiş olup bebek hediyesinin baharın annesi tarafından hazırlanmasına oy birliği ile karar verilmiştir :)

    teşekkürler anneme ilk fırsatta göstercem bunu :))