Yeni Evleneceklere Nikah Defteri

-

Nikahımıza gelen konukların imzalaması, ömür boyu hatıra kalacak bir kaç cümle yazmaları için yukarıdaki defteri hazırlamıştım.

Nikah defterini, resmin sol tarafında gözüken daha önceden alınmış resim albümü ile uyumlu olacak şekilde tasarladım.Kırtasiyeden aldığım sert kapaklı çizgisiz bir defteri, kırık beyaz satenle kapladım. Etrafına fırfırlı kurdela yapıştırdıktan sonra ortasına da nikah davetiyemizi koyup incilerle çevreledim. Şimdi hem görünüşüyle evimizi süslüyor, hem de okudukça gönlümüzü…

11 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  İNAN KENDİ ADIMA BEN GÖRMEMİŞİM BİLEYA ARKADAŞLAR HEP DİYORUM HEP DİYORUM…..YAZILARINIZA ARADA BİR YORUMLAYARAK ORTAYA ÇIKARTIN BU BENCE GAYET NORMALBAK 1GECE LİNK VERMESE BU GÜZELLİK GÖZDEN HEP KAÇACAKTI.HEM 1GECE ANI DEFTERİ GİBİ HERKESİN BİRŞEYLER YAZMASIDA ÇOK İİ FİKİR….SÖYLE SÖYLE ELTİN BİRŞEY YAZMIŞMI ALLASEN SÖYLE:))))

 2. 1gece

  söyliyim ama eltim yok malesef, iki erkek kardeşin büyüğüyle evlendim. ben birilerine elti olucam ama daha çok var. Ama gerçekten çok duygusal yazılar var, hele babamınki. Okudukça ağlarım.

 3. herbalist

  1gece ,benimde arkadaşım evleniyor bende ona yapmak istiyordum. Dün, dedim vardır 10 marifette böyle şeyler arattım ve bende yeni gördüm,başka linlklerde vermişsin hatta onlarada baktım ama nasıl bir şey yapacağıma karar veremedim bir de nasıl defter kullanıcaz bunları yaparken normal çizgisiz deftermi?

 4. kondor

  1 Gece çok özel değilse baban ne yazmış. Ben evlenirken babam hayatta değildi. İçim bir hoş oldu. Ay kızlar koşun ağlayacak bir şey çıktı. (Hani öyledir ya biz kadınlar helede anne olup belirli bir yaşı geçince ağlanacak hiç bir şeyi kaçırmayız.)

 5. 1gece

  benimki çizgisiz beyaz defter, istediğiniz gibi olabilir. renkli yapraklar da olur. Diğer yazımda print edilebilecek süslü sayfalar için link vermiştim. Ordan çıktı da alınabilir benzer bişey tasarlanıp tamamen orjinal sayfalar da olabilir. Sonra bunlar defter haline getirilir. Büyük kırtasiyelerde çok süslü püslü şeyler de var. Hatta bu amaçla satılanlar da var. Ama çoğu hem pahalı, hem de kişiye özel yapılan bişey daha değerli.

 6. 1gece

  1 Gece çok özel değilse baban ne yazmış.

  Yok yazarım da birebir aklımda değil, eve gidince yazarım, şimdi eksik kalmasın.

  Ben evlenirken babam hayatta değildi.

  Çok üzüldüm :(

 7. xNicox

  Bunu görmemistim 1 gece kardesim. Neyi görüyorsam:)))Inan cok güzel olmus. En az Semyil kardesimin ki kadar SIK olmus ellerine saglik…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin