Tığ işi bebek battaniyesi modellerine devam

-

mavi-beyaz-lacivert-tig-isi-bebek-battaniyesi-modeli

Tığ işi ve örgü bebek battaniyesi modelleri arasında kaybolup gitmekte hiçbir sakınca göremiyoruz. Rengarenk, yumuşacık bir dünya orası. Birbirinden güzel bebek battaniyeleri örelim, daha çok örelim ki bebekler, çocuklar ısınsın. Hiç üşümesinler. Dünyaları renkli olsun. Renkli battaniyeler örelim. Örüp kendi bebeklerimize örtelim ama hediye de edelim, üşüyen bebeklere de verelim, gönderelim. Instagram hesabımızda son dönemde paylaştığımız örgü – tığ işi bebek battaniyesi modellerinden, örneklerinden bir kuple paylaşalım istedik. Olur da gözünüzden kaçar.

En üstteki mavi-lacivert-beyaz tığ işi bebek battaniyesinin köşeleri de beyaz kurdele ile süslenmiş. Tam bir şirinlik. Hemen alttaki hanım dilendi bey beğendi motifli pembe, mavi, turkuvaz ve beyaz tığ işi bebek battaniyesi modeli ise insanın içini de ısıtan cinsten. Çok zevkli.

mavi-beyaz-pembe-tig-isi-bebek-battaniyesi-modeli

Daha klasik, çok emek verilmiş bir örgü bebek battaniyesi görmek isterseniz sizi bu boyutlu çiçekler, yeşil yapraklar ile süslü güzelim bebek battaniyesi modeline alalım.

cicek-desenli-orgu-bebek-battaniyesi-modeli

Bu battaniyeye de bayıldık biz. Baksanıza, iri delikli, yumuşak olduğu besbelli, hafif salaş, krem rengi, sarı, turuncu ve kahverenginin uyumu ile güzelleşmiş harika bir bebek battaniyesi modeli değil mi?

soft-renklerde-yumusak-tig-isi-bebek-battaniyesi-ornegi

Ben daha canlı renklerden hoşlanırım diyorsanız bu rengarenk, zigzag desenli, çok keyifli battaniye modeline bir buyrun.

cok-renkli-zigzag-tig-isi-bebek-battaniyesi

Yumuşak, pastel renkleri sevenler bu turuncu, krem, bebek mavisi ve uçuk sarı renklerdeki zigzag desenli, ponponlu battaniye modeline bayılacak bizce.

capraz-cizgili-tig-isi-renkli-bebek-battaniyesi-modeli

Yine yumuşak olduğu çok belli, mavi, beyaz ve kahve tonlarının birbirine ne kadar yakıştığınız gösteren harika bir bebek battaniyesi daha. Bayıldınız mı siz de?

mavi-beyaz-kahve-tig-isi-bebek-battaniyesi-modeli

Pembe tonları ve mavi, yine beyaz ile buluşmuş ve bebek odalarına çok yakışacak bir tığ işi bebek battaniyesi modeli çıkmış ortaya.

pastel-renklerde-tig-isi-bebek-battaniyesi-modeli

Alışılmışın dışında bir model görmek isteyenler için de bu harika mavi, sarı, turuncu- beyaz bebek battaniyesi örneğini paylaşmak istiyoruz.

yumusak-renklerde-orgu-bebek-battaniyesi-modeli

Keyfinizi bozmayın, bunlar kadar güzel bir grup daha tığ işi bebek battaniyesi modeli görmek için şu gösterdiğimiz yolu takip edin:

GÜZELİM TIĞ İŞİ ÖRGÜ BEBEK BATTANİYESİ MODELLERİ, ÖRNEKLERİ

Ayrıca burada bol miktarda örgü ve tığ işi bebek battaniyesi modeli, örneği, resimli anlatımlı tarifli yapılışları da var:

TIĞ İŞİ – ÖRGÜ BEBEK BATTANİYELERİ

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
shane

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.

Ponponlu bebek battaniyesi

| | 1 Yorum

Ponponlu bebek battaniyesi. Bebeğinize bebeğiniz gibi şirin ve sıcacık tutan bir battaniye modeli. Görseldeki battaniyenin üzeri pembe, altı beyaz ve yumuşacık bir modeldir. İstediğiniz renkte yapılabilir. Rengini siz belirleyin biz tasarlayalım....

Kolay örgü bebek battaniyesi

| | 0 Yorum

Merhaba sevgili dostlar, Eğer siz de benim gibi çok uzun süren işlerden sıkılıyorsanız böyle kolay bir örgü battaniye yapabilirsiniz. Ben daha önceden elimde olan artmış kumaş parçasını kullandım. Kumaşı 11...

Pembe bebek battaniyesi örneği

| | 1 Yorum

Bebeğimi beklerken örgü öğrenip ona bir seyler yapmak istedim. Evet bilmiyordum ve örmeyi yeni öğrendim. Örmeyi bilmeyen ve isteyen arkadaşlara da cesaret olsun. Her şeyi yapmayı youtube’dan öğrendim Evet yeni...

Pembe çiçekli bebek battaniyesi

| | 2 Yorum

Pembe çiçekli bebek battaniyesi modeli. Yaz gelmesiyle birlikte annem örgülerini kaldırırdı. Sıcakta yünlü şeylerle uğraşmak hele ki İzmir sıcağında son derece bunaltıcı olduğundan o da yünlü, sıcaklı işlerini kış mevsiminde...

Tığ işi nefis battaniyeler – eski kafa

| | 0 Yorum

Tığ işi deyince örgü battaniyelerin yeri bir başka oluyor. İster bebek battaniyesi olsun ister diz battaniyesi, ister rengarenk kocaman bir battaniye olsun ister şal gibi üste alıvermelik hafif bir battaniye; biz hepsine...

Hello Kitty örgü bebek battaniyesi

| | 0 Yorum

Hello Kitty motifli örgü bebek battaniyesi modeli. Bebek battaniyesi annelerin vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri. Değişik ve eğlenceli motiflerle süslü battaniyelerle bebekler daha da cici oluyorlar. Bu sefer yaptığım bebek battaniyesinin şablonunu...

Kurdeleli bebek battaniyesi

| | 0 Yorum

Bebek battaniyesinin motifleri 2 şiş ile 1-2-3-4-5-4-3-2-1 şeklinde bitişik olarak örüldü ve sonrasında tüm motiflerin araları birbirine geçecek şekilde birleştirildi. Kenarları 4 metre kadar örülüp iğne ile battaniyeye dikildi. Motiflerin...