10marifet sergisi için, sitemizin kıdemli üyelerinden sevgili gonuldenele de desteğini esirgemedi ve bize bu güzel işlerini gönderdi. Keçe ağırlıklı çalışmaları sergimize renk katacak.
Seriye 8 gün kaldı!
Teşekkürler gonuldenele…
10marifet sergisi için, sitemizin kıdemli üyelerinden sevgili gonuldenele de desteğini esirgemedi ve bize bu güzel işlerini gönderdi. Keçe ağırlıklı çalışmaları sergimize renk katacak.
Seriye 8 gün kaldı!
Teşekkürler gonuldenele…
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Herkese merhabalar, sevimli bebek patiklerinden bir örnek daha çalıştım, o pambık ayakları kışın üşümesin diye ilk olarak şablonumuz ile kartondan kalıp çıkarıyoruz. Bir çift patik için 4 adet U şeklindeki...
Herkese merhabalar, keçeden çok cici bir bebek pandufu çalıştım. Sahibesi daha 1 aylık, bu cicileri kışın giyecek inşallah İlk olarak kalıbını çıkarıyoruz ve her parçadan ikişer adet çizip, kesiyoruz. Şekilde...
sergiye yorum yetiştiremiyorum yaaaaaa
ve bu beni mutlu ediyor herkese teşekkürler
çok güzel işler yollamışsınız gönüldenele ellerinize sağlık ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
Hakikaten son günlerde gelen gidenin haddi hesabı yok sergi için
Bir de ofistekileri düşün nasıl yoğundurlar bilemiyorum yani
Yine çok güzel çalışmalar yine harikalar. Ellerinize sağlıııııııkkk ![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)