Kalemtraş artığı
Makarna
Bilinen çiçek ve kalpli kolyelerden hoşlanmayanlar için, bu kolye tasarımları bilindik kolyelerin tam tersi tasarımlar. Her biri benzersiz ve yaratıcı; hepsi sevimli ve şirin olmaktan ziyade, hayatımızdaki belli şeyleri yanısıtıyor. Buradan
çok hoşlarmış gerçekten. ben kalemtraş artığı ve kredi kartı çıktısını sevdim
bende![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
hepsi birbirinden orijinal, çok yaratıcı, paylaşım için teşekkürler limonyeşili.