Halka küpelerin boncuklarla dönüşümü..

-

Bijuterilerden aldığımız halka küpeler bir süre sonra renk atar biliyoruz ama ben onlardan vazgeçemiyorum, yazık atılır mı dedim ve dönüştürdüm.. Yeni bir fikir değil aslında daha önce yapan arkadaşlar var. Yapımı telle sarıldığı için azcık zorlayabiliyor, sanırım hala acemiyim tel sarma işinde :)Bunlar incilerle sardıklarım..

Bu da şu beril taşlı küpeyi yaptığım arkadaşım için gece vakti boncukları yayıp doğal taşlarla yaptığımız halka küpe, güle güle kullansın :)

6 yorum gelmiş

  1. dilevser

    sağol canım beğenmene sevindim valla :) aslında bu taşlar beril değil beril taşlı olan bu Bundaki yeşil taşlar yeşim olabilir.. Ama beril cidden güzel bir taştır:)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...