Abla kardeş takımı

-


Abla kardeş takımı hazırladım bu defa da. Anne karnında başlayan abla sevgisini bebek tulumumuza yansıttık :)
Tulumdaki harfleri; renkli keçeler üzerine harf şablonu kullanarak çizdik ve kestik. Sonrasında cetvel ile hizalayıp tulum üzerine monte ettik. Silikon tabancası böyle harf aplikeleri için yeterli oluyor.
Abla tişörtü için kullanılan kristal taşlı harfleri tabakadan teker teker kestik ve cetvel ile hizalayıp monte ettik. Yazıların üzerinde kullandığımız kraliçe taç süslemesini de tabakadan kestik, daha sonrasında pembe fiyonk hazırlayıp tişörte monte ettik.
Böylelikle abla kardeş takımımızın hazırlığını bitirmiş olduk. Anne karnında başlayan abla sevgisini ve abla olmanın mutluluğunu yansıtan takımımız oldukça beğenildi. Umarım annelerimiz için fikir oluşturabilmişizdir.
Abla kardeş takımı gibi abi kardeş ya da baba kız, anne oğul gibi farklı kombinasyonlar ve setler de hazırlanabilir.

Herkese kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

1 yorum gelmiş

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar