Açılış eşimden – ahşap duvar süsü

-
umarım beğenirsiniz

Yaklaşık 6 aydır bu siteyi takip ediyorum. Çok güzel şeyler var. Ben de birkaç şey yaptım ama önce eskilerden bir çalışma koyayım bari dedim ve eşimin yaptığı ahşap duvar süsünü ekledim. Bakalım beğenecek misiniz…

 

14 yorum gelmiş

 1. UAlev

  öncelikle hoşgeldiniz ve ilk yazınız hayırlı olsun…eşinizin eline sağlık ama merakımı mazur görün ne ki bu ki? :)ne olduğunu anlayamadım açıklarsanız sevinirim ;)

 2. Sevtap Uçar

  hoşbulduk teşekkur ederim.mumluk eee anlamamanız normal mum koyup cekmelıydım sanırım ama sade kullanıyorum daha cok hosuma gıdıyor :)

 3. EMEL03

  Oyma sanatı kültürümüzün en eski sanatlarından. Eşinizi tebrik ederim ilkokulda bu kadar ustalıkla yapmış cidden tebrikler.Ellerinize sağlık.

 4. Sevtap Uçar

  Teşekkur ederim emel03,teşekkürler ve hoşbulduk nrhnmrl.Bir fotograf manyağı olarak portreyi oyma kullanarak yapabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı?

 5. EMEL03

  karabidikim, pek çok Atatürk portresinin oyma sanatı stiliyle başarılı çalışmalar yapıldığını gördüm. Niye olmasın:)

 6. acemihobici

  aramıza hoşgeldiniz öncelikle…eşiniz ilkokulda böyle birşey yapabildiyse şimdi neler yapıyordur kimbilir, bravo valla süper bir yetenek….

 7. sefa97

  güzel de…hem de çok güzel ama ilkokulda yaptığına eminmisiniz?EWET DERSENİZ EĞER…OY! BEN, NASIL EDEM DE…NERLERE GİDEM… DİYE TÜRKÜLER SÖYLEYECEM:Dhoş gelmişsiniz…

 8. Sevtap Uçar

  hoşbulduk:D yorumlarınız için hepinize çok çok teşekkürler. acemi hobicim şimdi yapmıyor öyle şeyler ama 10 marıfetten sonra baslıcaz sanırım :D sefa97 ; vallaha bana öyle dedi hatta bizdede yaptırmışlardı kızlar örgü erkekler kıl testereden ne ısterse yapmışlardı.türküyü beraberde söyleyebiliriz :D akoni sana katılıyorum.saklanması güzel şey benimde ilkokulda ördüğüm lifi hala annem kullanıyor:) bunuda kayınvalıdem saklamıs ıkı yıldır teslim aldım :D

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Sevtap Uçar

31 yıldır evlat, 9 yıldır eş ve 5,5 yıldır ikiz annesiyim. Oğullarıyla zaman geçirmekten hoşlanan, ören, boyayan, diken,  işleyen ve her şeye meraklı 7 yıllık blog yazarıyım :)