Pazartesi, Ekim 24, 2016
artık kumaştan kuş yapmaca

artık kumaştan kuş yapmaca

7
kuşları sevmeyen varmı?
kuşları sevmeyen var mı?
bu da yakından
bu da yakından

patchwork daha doğrusu bizim kırk yıllık kırk yama olmuş patchwork sevenler için güzel bir linkyürek ister sabır ister, ama sonuç süper.. annem bana ceyizlik 2 tane pike yapmış ama patchwork diye değil, artıkları değerlendireyim diye yapmış.. bunu kim bulmuşsa çok zevkliymiş..

7 YORUMLAR

  1. vay bee harika yapmışlar yaa..evimde ne de güzel durur vallaha..incilikıza şükran sunuyum arada..sitede dutch sitesi imiş ki aklıma bi hatıra geldi : bi gün hollanda da yaşayan kuzenler yıllık izin hasebeiyle bize gelmişlerdi..bıdı bıdı aralarında bişiler konuşuyolar , tartışıyolardı(ses tonundan anladım ..) neyse olay bitti filan aklımda neksmikimaken gibi bi kelime kaldi..biraz sonra sordum kuezen ne demek allasen neksmikimaken diye? ” seni ilgilendirmez! ” dedi bana ..çok fena morardım bozuldum..resmen pıstım ..neden sonradan öğrendim ki o kelimenin anlamı gerçekten -seni ilglendirmez- demekmiş..hehe çok alınganmış mıyım neymişim o zamanlar?..neye efendim bi fimozaik bi de bu icattan yapıcam bişiler ..inşallah yeni yıla kadar yaparım..

  2. 12cim benim de Hollandada kuzenler var. Yoksa biz kardeş miyiz? Nayır nolamaz!…Patchworke bayılırım. Ama öyle piyasa işi olanları değil, böylelerini seviyorum.

  3. Harikulade kuşlar birbirinden güzel denemeye karar verdim.Zaten annemin dediği gibi gel geç gönüllüyüm ben her şeyi denemeye kalkıyorum.teşekkürler paylaşımınız için…)))