Ayakkabı kutusundan mini valiz yaptım

-

kutu süsleme
Biraz uğraştırdı aslında ama çok da zevkli oldu. Çuval, şerit kabara (mobilyalarda kullanılan raptiye benzeri bir şey), keten ip ve kurdele, biraz boya ve sıcak silikon yapıştırıcı, iki adet çanta sapı tokası ile bir ayakkabı kutusu gerekliydi. Evde bulunan malzemelerden yaptım. Aslında amacım evde bulduklarımı değerlendirmekti. Devamı için sizleri bloguma beklerim.

12 yorum gelmiş

 1. GGuven

  Hepinize yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Beğendiğiniz için o kadar mutlu oldum ki gün boyu gülümseyerek dolaşacağım sanırım.

 2. meralice

  bir sürü kutu kaplama gördüm, kendimde birsürü kutu kapladım ama hç bu kadar şık olanını görmemiştim çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

 3. GGuven

  Teşekkür ederim Sevgili Meral. Senin gibi marifetli bir hanımdan böyle bir iltifat almak, doğrusu çok heyecanlandırdı beni.

 4. senayatilgan

  O zaman madem şimdi gördüm sayfasında övgülerimi dile getireyim :) Çok güzel bir fikir ve çok güzel olmuş efendim ellerinize sağlık diyorum :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçe ile kutu yenileme

| | 0 Yorum

Herkese merhaba. Sevimli bir kutu yapıyoruz, ben kullanmadığım ama atmaya da kıyamadığım eski bir kutuyu kullanılır hale getirmeye çalıştım. İlk olarak kutunun üzerindeki etiketi çıkarttım, kullanacağım (keçe, kurdele, yapıştırıcı, düğme) malzemelerimi...

Karton kutudan sepet yapımı

| | 0 Yorum

Yeni bir değerlendirme çalışmasıyla daha karşınızdayız. Aldığımız eşyaların çoğunlukla çöpe giden kutularını değerlendirmeye çalıştık ve ortaya böyle bir şey çıktı. Değerlendirmek istediğimiz karton kutunun çevre uzunluğunu ve yüksekliğini ölçüp not...