Ayakkabı kutusundan mini valiz yaptım

-

kutu süsleme
Biraz uğraştırdı aslında ama çok da zevkli oldu. Çuval, şerit kabara (mobilyalarda kullanılan raptiye benzeri bir şey), keten ip ve kurdele, biraz boya ve sıcak silikon yapıştırıcı, iki adet çanta sapı tokası ile bir ayakkabı kutusu gerekliydi. Evde bulunan malzemelerden yaptım. Aslında amacım evde bulduklarımı değerlendirmekti. Devamı için sizleri bloguma beklerim.

12 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Hepinize yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ederim. Beğendiğiniz için o kadar mutlu oldum ki gün boyu gülümseyerek dolaşacağım sanırım.

 2. Avatar photo

  bir sürü kutu kaplama gördüm, kendimde birsürü kutu kapladım ama hç bu kadar şık olanını görmemiştim çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

 3. Avatar photo

  Teşekkür ederim Sevgili Meral. Senin gibi marifetli bir hanımdan böyle bir iltifat almak, doğrusu çok heyecanlandırdı beni.

 4. Avatar photo

  O zaman madem şimdi gördüm sayfasında övgülerimi dile getireyim :) Çok güzel bir fikir ve çok güzel olmuş efendim ellerinize sağlık diyorum :)

Bir cevap yazın

Ayakkabı kutusunun bavula dönüşmesi

| | 2 Yorum

Merhaba arkadaşlar, bu sefer kutu kaplama işine el attım, bakalım beğenecek misiniz? Malzemelerimiz: *1 adet kutu *Yapışkanlı kaplama kağıdı *Çanta kulbu *Makas *Elektrik bantı (izole bant) *Silikon tabancası Uzun zamandır...

Jüt iple peynir kutusu kaplama

| | 3 Yorum

Herkese yeniden merhaba. Bir ara jüt iplere kafayı takmıştım hala çok seviyorum ama yapılacaklar listesine o kadar çok şey ekledim ki bu iplerimi biraz ihmal ettim galiba Bu kutu hikayesi...

Keçe ile kutu yenileme

| | 0 Yorum

Herkese merhaba. Sevimli bir kutu yapıyoruz, ben kullanmadığım ama atmaya da kıyamadığım eski bir kutuyu kullanılır hale getirmeye çalıştım. İlk olarak kutunun üzerindeki etiketi çıkarttım, kullanacağım (keçe, kurdele, yapıştırıcı, düğme) malzemelerimi...