Çarşamba, Ekim 26, 2016
Aydede kapı süsü ve bebek anı defteri

Aydede kapı süsü ve bebek anı defteri

2

aydede kapı süsü
Alp için aydede model, keçe prens süslemeli kapı süsü diktim. Aynı konseptte prens figürlü bebek anı defteri ve kalem de hazırladım. Defteri krem kumaşla kapladıktan sonra figür ve süsleriyle tamamladım.
Kalemi de inci kullanarak süsledim.
Son olarak Alp bebeğin beşiğini ve giysi dolabını süslemek amacıyla 2 büyük boy keçe prens diktim.

aydede kapı süsü

bebek anı defteri

bebek anı defteri

bebek anı defteri

keçe prens

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 YORUMLAR

  1. harika olmuş. çok yaratıcısınız. yanakları renklendirmek için amigurumi kalemimi kullanıyorsunuz? malzeme satışı da yapıp yapmadığınızı merak ettim. cevaplarsanız sevinirim. teşekkürler.