Bakır levha çalışması

-

Kutuyu metalik bakır rengine boyayıp üstüne siyahla efekt verdim.Desenimi bakır levhaya geçirip,uygun yumuşak bir zeminde kabarttım.Arka yüzeyden kabarttığım yerleri silikonla doldurdum(çökmemesi için).Sonra yine siyahla eskitme yaptım ve kutuya monte ettim.Bakalım beğenecek misiniz.

13 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  aldım şu bakırı teee ne zamandan beri kabartacam, kabartamadım gitti!…du bakalım,yapacağız inşallah bi gün…

 2. Avatar photo

  Teşekkürler.Evet antik bir görünümü var ama bu biraz küçük bir kutu(yani define sandığı olabilmek için).Nokturn bu çalışma gerçekten çok zevkli ve sonuçları da çok güzel oluyor,mutlaka denemeni tavsiye ederim.

 3. Avatar photo

  sibella denedim çok önceleri..ahşap üzerine..tekrar bi şeyler yaparım diye almıştım benimkisi sadece tembellik..

 4. Avatar photo

  Aynı tembellik şu aralar bende de var.Bir süredir elime hiç bir şey alamıyorum.Bir de taşınma işlerim var.Yazın Bodrum’da olucam,inşallah orada bol bol çalışmayı düşünüyorum.

 5. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Sibel(la) Ablacım Şubat 9’dan bugüne tamı tamına 5 ay 20 gün geçmiş… Zaman ne çabuk geçiyor değil mi? Bak daha 5 ay 20 gün ka önce taşınma işlerin vardı, tembel hissediyordun kendini… Şimdiyse evceğizine taşındınnn hatta verandaya koltuk bile yapıldı :p Tembellik de bitmiştir :pZaman su gibi geçiyor valla… Kıymetini bilmek lazım, ağustos böceği gibi eğlenip karınca gibi çalışmak lazım…Kutu mu? Kutuyla ilgili yorum mu? Şunu yazıcam sadece. Hani böyle olan bakırları -eskiyen mi denir?- böyle kokusu vardır hafiften. Resmen resme bakarken o koku geldi çöktü burnumun direğine. Var sen düşün ne kadar gerçekçi durduğunu ;)

 6. Avatar photo

  Evet Miraycım zaman su gibi akıp gidiyor gerçekten. Ben buraya gelince bol bol çalışacağımı sanıyordum halbuki ama nerdeee valla diğer işlerle uğraşmaktan daha hiç elime bile alamadım inanır mısın. Şu sıralar evin işleriyle de ilgilenmeye ara verdik biraz, misafirimiz de var. İşte böyle maalesef yeni bir şeyler üretip gönderemiyorum buralara, yarışmaya bile katılamıyorum baksana. Kutu için yorumuna da teşekkürler, ben bu aradaki yazılara zor yetişiyorum. Kırmızılarım gittikçe birikti, bu yüzden fazla yorum yazmaya da fırsatım olamıyor.

 7. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Elmocum bak çok feci merak ettim ben o yorumu şahsen. Amma velakin Sibel(la) ablacım yanlış anlama senin o evde gelenin gidenin bitmez valla. Ha böyle kalabalığı falan seven biriysen bir şey diyemem fakat bir yerden sonra canına tak eder diye korkuyorum. Sıyrıklar.org -son ismimiz neydi unuttum bak- ’08 kampını sizin evde mi yapsak diye düşünüyorum mesela ben harıl harıl :D

 8. Avatar photo

  Maalesef boş kalmıyoruz biz, bu sene de ilk senemiz ya aileler sağolsun :) Daha önümüzdeki hafta da gelecekler var. Eh naapalım sağlığımız iyi olsun da…

Bir yanıt yazın