Balerin kapı süsü için keçe balerin bebek

-

keçe balerin bebek
Çok değerli dostum Hüseyin Bey’e doğum yapacak kızı için keçe balerin kapı süsü yapma sözüm vardı ama gel gör ki zavallı adamı 3 aydır sırada beklettim :( Üzerimdeki baskılar çoğaldı, artık bebek doğdu doğacak, ayıp olur diye ellerimi sıvadım, kapı süsü yapımına başladım. Şimdilik keçe balerin figürü ve kumaştan dolgulu çiçekleri diktim. Resimlerde bitmiş balerin kapı süsü kolay yapılmış gibi görünüyor ama gelin görün ki kazın ayağı öyle değil :) Ne bitmez tükenmez detaylar var… Dik dik bitmez vallahi! Detaylı resimler burada.

keçe balerin bebek

kumaş yoyo çiçek

keçe balerin bebek

1 yorum gelmiş

  1. aylar

    ELLERİMİ SIVADIM diye yazmışım :D, KOLLARIMI SIVAMAK yerine :) ; yoğun çalışmaktan bazen ne yazdığımı farkında değilim :))))

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com