Salı, Mayıs 23, 2017
Balerin kapı süsü

Balerin kapı süsü

9

kapı süsü
Kız bebek odasına bu kapı süsü, Selin Bebek için hazırladım. Aslında Hilal Hanım 1 adet HAYALİM adlı kapı süsünü yaptırmıştı bana, ama yetmedi, bir tane de kapı için istemiş. Hazırladığım lüks 4’lü balerin temalı kapı süsündeki tüm figürler elyaf dolguludur.
Müşteri çemberin beyaz kumaşla kaplanmamı istedi. Çemberin çapı 65 cm. Büyülü balerinler tamamen el dikişli, tüm detaylar elyaf dolguludur. Balerinlere lila, pembe ve beyaz tütü ‘giydirdim’. Çiçekler de 3 boyutlu, elyaf dolguludur. Harfler de elyaf dolgulu, inci ve çiçek nakışlıdır. Bu kapı süsünde balerin temalı düğmeler kullanıldı. Ortadaki balerin bale pabucu şeklindeki düğmesini tutturdum, kenarda 2 balerin de pabuç tutuyor ve ortadaki balerin de gün şeklindeki düğmesini tutmaktadır. Tabi ki yaparken inanılmaz zevk aldım :)

kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

9 YORUMLAR

  1. BU NE BÖYLE. ŞAHANE OLMUŞ EMEĞİNİZE SAĞLIK.ŞÖYLE KOCAMAAAN PUNTOLARLA YAZMAK İSTERDİM. ŞAHANE DİYE.

    MÜKEMMEL AMA BU YAAA

  2. mütiş güzel yahuuu !! hele tombiş balık eti balerinlere ayrı bayıldım :) her balerin tahta gibi olacak diye bir kaide mi var , böyle balık eti balerin de olsun canımm :) ellerinize sağlık

  3. Çok teşekkürler, daha çok ürünüm var ama fotoğraf o kadar çok ki, hepsini pasaj.comda yüklüyorum, AYLAR adlı pasajımda fotoğraflara yaklaştırarak bakabiliyorsunuz.