5 yorum gelmiş
Bir yanıt yazın
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Baykuş bardak altlığı yapımı
Bu güzel baykuşu çok severek hazırladım. Yapımına başlarken keçemize baykuşun taslağını çizip kesiyoruz. Sonra kanatların altındaki kısmı çıkarmak için çizip kesiyoruz. Baykuşun gözlerinin hizasına tüy kesiği ekleyelim. Şekildeki gibi çizip...
Keçe kırpıntıları değerlendirme – bardak altlığı yapımı
Keçe kırpıntılar biriktikçe yer kaplıyorlar. Ben de çeşitli geri dönüşüm projeleri hayata geçiriyorum sayelerinde. Bu sefer keçe kırpıntılardan bardak altlığı yapacağım. Malzemeler: keçe kırpıntıları, dikiş ipi, makas ve dikiş makinesi....
Keçe kırpıntıları kullanarak bardak altlığı yapımı
Keçeyle uğraşanlar bilirler çok fazla kırpıntısı kalıyor ve çoğu zaman nerede kullanacağımı bilemiyorum. Biraz kalın keçe ve kırpıntılarla çok şık bardak altlıklarına sahip oldum. Bardak altlığınızın ölçüsünü yine bir bardak...
Keçeden kardan adamlı bardak altlığı yapımı
Kış temalı yarışmayı görünce ne yapabilirim diye düşünmeye başladım, süre de az kalmış ama yetiştim. Aslında böyle bir yarışmaya ilk defa katılıyorum. Ben yaparken çok zevk aldım. Dedim ki kış...
fincan ve runnerla beraber de (runner değil mi o?) çok uyumlu olmuş.
runner değil cherry. Kare bir örtü. Fincanlarımsa çook eski…..
çok şık olmuşlar.ellerinize sağlık..
fincanların eski olduğu belli, annemin de eskilerden kalma var böyle fincanları, kıyamıyorum kullanmaya, şimdilerde bulmak çok zor bu tarz şeyleri, antikacı dükkanlarında fln var tek tek hep, takım olarak rastlamadım hiç.
alanay teşekkür ederim:))
cherry ben de kullanmıyorum açıkcası. Fotoğraf çekmek için çıkarttım. Temizlerken bile elimden kayacak diye korkuyorum…