Bir Clutch Daha…

-

Clutch görmekten sıkılmayanlar için, bir clutch daha.;-)Bu tip bol uğraş isteyen çalışmalar yapmayı seviyorum. Çünkü bu modeldeki gibi küçük küçük yaprak kesmek, boooolca boncuk dikmek ve ağır ağır el dikişiyle çevrelemek, tam da tv karşısındayken insanı fevkalâde oyalıyor ve boşa vakit harcamadığı duygusu yaratıyor.:)Birçoğunuzun bu keyfi bildiğinden eminim.;-)

 

16 yorum gelmiş

 1. ebru ozen

  cluthlarınıza bayılıyorum, bunları da bloğunuzda görmüştüm, ikisi de birbirinden güzeller. ama benim gönlüm tutku”da kaldı… raspberry mocachino gibi… bir de laptop çantası vardı, çok şık. kız çocuklar için de birşeyler yapmayı düşünmez misiniz acaba?

 2. renklitasarimlar

  Ebru Hanım teşekkür ederim. Tutku, benim de zevk alarak çalıştığım ve sonucundan memnun kaldığım bir çalışma oldu.:) Bir tane daha var elimde öyle güllü dallı, bitirileceği zamanı bekliyor.:))Kız çocuklar için çanta yapmak istiyorum ama o çok ayrı bir iş gibi geliyor bana. O konuya girdiğimde seri halde çok model çalışmam gerekir. Sadece kafamda küçük bir proje olarak yaz sonuna esprili birkaç model okul çantası yapma fikri var, bakalım.;-)Beyaz kelebek, çok teşekkür ederim. çok naziksiniz.:))

 3. Yamali bohca

  Üzülme renkli tasarımım ben seninle aynı fikirdeyim. Her ikiside güzel ama ilki bir başka olmuş. Görür görmez aklıma sonbahar yarışması geldi.

 4. banuca

  Birincinin süslemesi bir harika, renkler, yaptak kıvrımları, boncuklar çok hoş, ikincisinin rengi çok hoş, çok hanım hanımcık, eee herkez kendine göre beğenilerini söylüyor, benim çantalarla aram olmadığı halde bak bu kadar yorum yapabiliyorum, ellerin dert görmesin canım benim:)

 5. renklitasarimlar

  Teşekkürler Yamalı Bohça.:) Senin naif kırk yamalarından da bir clutch yapsak?;-) Sonbahar yarışmasında ben buralarda değildim de, acaba ilkbahar yarışması yapılacak mı? Bu sefer kaçırmak istemem.Banuca, maşallah ne diyeyim.:) Çantalarla aranın olması gerekmiyor, senin gözün yeter.;-)Teşekkürlerimle….

 6. nalana

  linke bakmayı akledememişim şimdi baktım,çantaların hepsi süper .bir ikisini bloguma konuk edeyim mi izin var mı?

 7. renklitasarimlar

  Yakamoz06, teşekkür ederim. Kolay kullanım olması bakımından ikincisi daha beğeniliyor sanırım. Nitekim zaten ilk satılan da o oldu.:))Nalana, Evet yarım görünmesi de etkilidir belki. Aman efendim, konuğunuz olmaktan nasıl mutlu oluruz bir bilseniz.:)) Fazla masraflı bir konuk da değilizdir, bir orta şekerliye razı olur, bıktırmadan kalkarız.:)))Çok teşekkür ederim, çok naziksiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Balık aplikeli keçe çanta dikimi

| | 1 Yorum

Aslında bu ilk çantam, unutmuşum sizinle paylaşmayı. Bu biraz acemi işi idi. Burada yapılışını anlattığım çanta ikinci çantam… Balığın kalıplarını çizip çıkartın ve dikin… Parçaları ayarlayın. Yandaki şeridi iki parça...

Keçeden yuvarlak kız çocuk çantaları

| | 2 Yorum

Merhabalar. Hem çok kolay hem çok zevkli çocuk çantası yapımından bahsedeceğim. Kalıbını çıkarmak oldukça kolay; büyük tabağına ihtiyacımız var. Yani bir daireye. Kalın keçeden 2 adet daire elde edeceğiz. Arka...

Keçeden zincirli kol çantası yapımı

| | 2 Yorum

Herkese merhaba, ayakkabı çantalarımdan sonra yeni bir keçe çanta tasarımı daha hazırladım. Keçeden siyah, zincirli kol çantası yapımı nasıl oluyor, şimdi aşamalarıyla görelim. Malzemeler: İstediğiniz tonlarda iki büyük dikdörtgen keçe,...

Keçe portföy yapımı

| | 0 Yorum

Krem ve açık kahverengini tercih ettim, biraz ağır renkler olsun diye düşündüm Dikdörtgen olarak keçemizi kesiyoruz İşaretlediğimiz yerden sabitleyip iğneliyoruz Yuvarlak keçeler kesiyoruz Ortadan birleştirip, kapalı kısmından yarıya kadar dikiyoruz,...